Skocz do zawartości

Cessna 195 1:5


f-150
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw używałem Hobbico,ale byłem średnio zadowolony.Wbrew pozorom po wyschnięciu jest dość twarda , przy większych powierzchniach jest problem ze zrobieniem płynnego przejścia pomiędzy balsą a szpachlówką.Do małych ubytków jak najbardziej.Nie radzę dodawać wody,ponieważ po zaschnięciu robi się twarda ,a zostawiona w opakowaniu z czasem pleśnieje.

Stosuję tą z LM od jakiegoś czasu.Nie jest dużo cięższa od tamtej ale lepiej się obrabia.Stosuję też szpachlówki chemoutwardzalne f-my Novol .Jedna to uniwersalna miękka,druga finish.

 

Dokończyłem pierwszą lotkę

 

post-388-0-48448800-1425742446_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym samolocie są wypukłe.Można wygniatać w folii.Kolega tak robił ale wygląda średnio.

No fakt, wygniatane nity to byłby kompromis. Ale już linie podziału chyba można, co? ;)

Jak byś nie zrobił, dodanie mu takich detali zrobi z niego niesamowity model.

Trzymam więc kciuki, żeby się pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klap będziesz chyba mógł użyć jako hamulców ja przekroczysz 50 km/h :)

Ten rodzaj klap ma  aż taki kąt wychylenie czy może to jeszcze ustawisz?

Skrzydło z oświetleniem oceniam na 5 ale bez oświetlenie 3+ bo te 12[razem w skrzydle 24] wkręcików obniża ocenę :D

Nie mógłbyś w takiej makiecie tego zamaskować białą folią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.