Skocz do zawartości

Cessna 195 1:5


f-150
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Adamie wielkie dzięki za płytkę.Szkoda że nie miałem jej wcześniej.Rozwiązało by wszelkie niejasności których musiałem się domyślać z dostępnych w necie zdjęć.

Korzystając z kilku chwil wolnego czasu udało się dokończyć usterzenie ,oraz luk bagażowy.

 

post-388-0-76404100-1389987571_thumb.jpg

 

post-388-0-10698400-1389987590_thumb.jpg

 

post-388-0-53933000-1389987606_thumb.jpg

 

post-388-0-80177400-1389987627_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

To nawet nie pytaj :D .Na dzień dzisiejszy żadnych postępów.No może jeden.Spakowałem model w worki foliowe i przywiozłem do garażu.Na razie mie ma szans na dokończenie a szkoda aby się kurzył.W miedzyczasie kupiłem Wilgę 2,2 metra i pomyślalem że na szybko złożę ,aby mieć czym latać w tym sezonie.Zajęła w sklepie miejsce po Cessnie i na tym sie skończyło.Totalny brak czasu.Tylko non stop naprawiam modele klientów lub składam nowe.Teraz kończę oklejać Yaka 54 pod 32 cc,zacząłem składać Extrę 330 S Black Horse,a już w kolejce czeka Cessna 182 Phoenix Model pod 26cc.Że o odbudowie Wicherka 25 i rekonstrukcji Funtany Eflite , naprawie Soliusa Multiplexa nie wspomnę.

Chyba muszę zmienić pracę  :P .Tak na poważnie to mam nadzieję że może  jesienią i zimą będzie trochę spokoju i wtedy wrócę do tematu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Bartek pewnie po kolorze sądząc jest to szpachla do balsy do kupienia w sklepach modelarskich,bardzo lekka i super się szlifuje.

A ja używam karty kredytowej, rewelacyjnie się nakłada ,a na zaokrąglenia "palucha" w zależności od promienia kciuka lub wskazującego :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już trochę zeszło na szpachlówki to odradzam każdemu kupno szpachlówki poliestrowej Robby -największe g..no jakie kiedykolwiek kupiłem,w ogóle nie chce ostatecznie wyschnąć jest jak gdyby cały czas wilgotna -fatalnie się szlifuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.