Skocz do zawartości

Turnigy 9xr


macowca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Postanowiłem założyć temat w którym można będzie pytać o funkcje turnigy 9xr.

Więc najpierw ja :)

Czytam te instrukcjei czytam i dalej nic nie rozumiem… Mianowicie, jak przypisać dowolną funkcję pod przełączniki w tej apce ?

I tak pewnie zaraz pojawią się kometarze typu: "nie chce ci się szukać", "chcesz mieć wszystko podane na tacy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mam B)

Wczoraj do mnie przyleciała.

EDIT:

Zapomniałem jeszcze dopisać. MIało być troszkę inaczej, ale ostateczna wersja to:

-rudder d/r i aileron d/r zamienić ze sobą miejscami

- pod thr. cut dać timer

-pod gear dać aileron d/r

-a pod aileron d/r dać thr. cut

Chciałem jeszcze zmienić troszkę 3poz przełącznik, ale zrezygnowałem z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIęc ja zapłaciłem:

-49,99 Turnigy 9XR Transmitter Mode 2 (No Module)

-36,40 JR-Combo/14349 FrSky DJT 2.4Ghz Combo Pack for JR w/ Telemetry Module & V8FR-II RX

-23,59 International (Registered) Air Mail 1.5kg

Suma: 109,98 dolarów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

a czy Ty masz tę apkę ? lub inną z tym softem ?

 

Ja mam 9x z wgranym softem er9x.

 

Przy oryginalnym sofcie poległem z butterflyem i klapami na 2 serwach i kanałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Postanowiłem założyć temat w którym można będzie pytać o funkcje turnigy 9xr.

Więc najpierw ja :)

Czytam te instrukcjei czytam i dalej nic nie rozumiem… Mianowicie, jak przypisać dowolną funkcję pod przełączniki w tej apce ?

I tak pewnie zaraz pojawią się kometarze typu: "nie chce ci się szukać", "chcesz mieć wszystko podane na tacy".

 

to co chesz zrobić , czyli przypisać dowolną funkcję pod dowolny przełącznik to spróbuj to zrobić w menu przełączniki użytkownika , ja tam to robie tam gdzie masz kilka tych wirtualnych swichów ... ja mam starą turnigy z Twoim softem , ale już 75% ogarniam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja również polecam FrSky.

 

Najlepiej się jednak zdecydować na konkretny typ odbiorników (są dwa - z informacją zwrotną (nazwa od D) i bez informacji zwrotnej (nazwa od V). Obecnie moduł nadawczy jest tylko dwukierunkowy, ze zworą zmieniającą na jednokierunkowy. Ja wybrałem dwukierunkowy (ale mogłem popełnić błąd).

 

W ofercie masz kilka odbiorników, od miniaturowych 2g do halówek, przez małe 4 kanałowe do "wielkich i ciężkich" 8 kanałowych. Wszystko w dobrej cenie.

 

Bartosz

 

ps. dziękuję za porządki w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.