Skocz do zawartości

Zamiennik odbiornika 6ch 2,4 GHz


Furilion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Po połowie roku przerwy, wracam do modelarstwa. Na stanie mam trochę osprzętu do modeli RC, ale to i tak za mało do latania. Posiadam regler 18A, jedno serwo 9g, LiPo 3S 1200mAh, mikser delta/V, ale nie mam odbiornika (w końcu to on jest gwoździem programu). Odbiornik straciłem w moim ostatnim locie Ultronem (szczegóły tutaj). Aparatura to Lanyu 6ch 2,4GHz, może nie jakaś rewelacja ani cud technologii, ale jak na moje wymagania - wystarczy. Nigdy nie miałem problemów z łącznością, sądzę, że to jest dobra jakość jak za 120 zł . I tutaj dochodzę do sedna: Czy można zastosować jakiś inny odbiornik? Nigdzie nie mogę znaleźć oferty ani aparatury, ani samego odbiornika.

 

Druga opcja: Mam inną apkę bez odbiornika, a mianowicie GuanLi 4ch 35MHz (wiem, nie bijcie za marnotrawstwo pieniędzy :P ). Jest ona "bez odbiornika" gdyż w wyniku ekscytacji dotarcia mojej pierwszej paczki z modelarskiego, chciałem sprawdzić czy aparatura działa i podpiąłem aku 11,1 V bezpośrednio do niego, zobaczyłem tylko błysk i kulę elektronicznie pachnącego dymu :P (po raz drugi proszę, nie bijcie :lol:, sam tego teraz żałuję). Nasuwają się takie same pytania jak wcześniej: Czy można zastosować jakiś inny odbiornik? Nigdzie nie mogę znaleźć oferty ani aparatury, ani samego odbiornika.

 

Trzecia opcja: Może ktoś ma jakąś ciekawą ofertę do zaproponowania? Mam na myśli albo sam pasujący odbiornik, albo całą aparaturkę.

 

Mój limit finansowy to 125 zł .

 

Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam, Eryk :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparatura to Lanyu 6ch 2,4GHz, może nie jakaś rewelacja ani cud technologii, ale jak na moje wymagania - wystarczy. Nigdy nie miałem problemów z łącznością, sądzę, że to jest dobra jakość jak za 120 zł.

 

Mój limit finansowy to 125 zł .

 

Stać cię na nowy zestaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stać cię na nowy zestaw.

Jeśli ci chodzi o kupno tego samego zestawu, ABC-RC wycofało go już dawno ze sprzedaży.

 

 

Zamiennika nie znajdziesz. Musisz szukać oryginalnego odbiornika Lanyu.

Zapytaj tego gościa, może ma. Sprzedał tylko jedną.

http://allegro.pl/od...3014057048.html

Co do tej aukcji, wysłałem pytanie, zobaczymy jaką odpowiedź dostanę.

 

Pozdrawiam, Eryk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem jednego maila 19 kwietnia,mail został wysłany, potem drugiego dzisiaj (22 kw.), przy próbie wysłania dostałem komunikat "Takie konto nie istnieje" :( . Zostaje mi ebay albo czekanie aż pojawi się jakaś nowa aukcja na allegro z tym odbiornikem (małe prawdopodobieństwo, chociaż możliw e :P) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.