Skocz do zawartości

DC-3 Dakota


solainer

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ojtam, ojtam nie jest wcale tak szybko, oczywiście da się latać wolniej ale tego kamerzysta już nie kręcił bo nie było emocji. Dodatkowo nerwowości dodają wychylenia sterów w kolejnym locie po małych poprawkach powinno być o wiele lepiej. Co do siników to czytając wątek trochę wstecz można znaleźć opinie głosząca że do 1,6 metra rozpiętości to3,5 ccm może być za mało, a teraz się okazuje ze 2,5 w wydaniu słabiutkiego os la to zbyt wiele. Chciałbym zaznaczyć że rozpiętość płata to nie jest główny parametr decydujący o doborze napędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model podoba mi się bardzo.Pewnie na czterotaktach było by realistyczniej ale co tam, jest git. A jeszcze bardziej podoba mi się pas startowy, z którego korzystacie. Jakie on ma wymiary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas jest malutki 60 metrów długości i 8 szerokości. do startu wystarcza ale lądowanie wymaga pewnej wprawy, podejście musi być celne i trzeba posadzić model na samym początku. Dla trenerów i akrobatów jest aż za długi gorzej z szybkimi modelami bo nie zawsze się wyhamuje przed końcem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pas jest malutki 60 metrów długości i 8 szerokości. do startu wystarcza ale lądowanie wymaga pewnej wprawy

TOP GUN. Pełen szacun

 

Wiem straszliwe kępy nam się porobiły, zastanawialiśmy się co z tym zrobić, na razie dosiana jest trawa. Może walcownie pomoże ?

Pomoże pomoże. Mieliśmy podobny problem przy adaptacji zdziczałej łąki na pas startowy. Najpierw kilka regularnych koszeń co 2 tygodnie a potem walec drogowy 8ton. Jest pas jak ta lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.