Skocz do zawartości

DC-3 Dakota


solainer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Żeby nie było, że nic nie robie przy modelu to dzisiaj zrobiłem goleń podwozia. Niby nie dużo ale zawsze coś jutro zrobię drugą i model będzie stał na kołach. Potem postaram sie dodać golenią jakieś detale żeby nie były takie łyse, a obecnie wygląda to tak.

DSCN5722.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być jedno albo dwa to już zależy jak to będzie działać . Cały patent z wyprowadzeniem serw poza gondole związany jest z brakiem miejsca. Jednak ten model naprawdę jest za mały i ciężko w nim cokolwiek rozwiązać jakoś sensownie i trzeba kombinować :/. Niby ponad 1,6 metra rozpiętości ,a wszystko takie malutkie już więcej razy nie będę budował tego typu modeli w takich rozmiarach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Po bardzo długiej przerwie przez którą pewnie juz niektórzy myśleli że projekt umarł, znowu przystąpiłem do działania przy Dakocie i to chyba tylko dlatego ze mogę ją robić w pracy :)

 

W tej chwili skrzydła mam juz praktycznie gotowe do krycia papierem wiec chyba do wiosny ją poskładam. W skrzydłach jest juz wszystko co trzeba czyli serwa gazu i lotek oprawione, odcięte lotki gotowe podwozie.

 

Tak się model prezentował w sklepie gdzieś koło południa w trakcie pracy nad drugim płatem.

 

046.jpg

 

P.s. Chyba nikt jeszcze nie budował modelu w centrum handlowym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna reklama po prostu zrobiłem zdjęcie w miejscu gdzie robie model i nigdzie nie podałem co to za sklep ale jeśli tak nie można to usunę kontrowersyjny post.

 

Właśnie oklejam skrzydła papierem potem szpachlowanie i lakier i model będzie gotowy do montażu wyposażenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna reklama po prostu zrobiłem zdjęcie w miejscu gdzie robie model i nigdzie nie podałem co to za sklep ale jeśli tak nie można to usunę kontrowersyjny post.

 

Karlem napisał to jako zarcik ;] zresztą reklama to nic złego :wink: kilka sklepów sie na forum wylansowało ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.