Skocz do zawartości

Zestaw modelu Falkon Leszka Kwarcińskiego


RobertK

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...
  • Odpowiedzi 631
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie latałem Falconem prawie 3 lata i to był mój błąd :( ,po kraksie z winy 35 MHz ,uszkodziłem skrzydła a kadłub "zlikwidowałem" .Dziś znów polatałem Falconem ,Q... tyle przyjemności straciłem.Skrzydła były lekko uszkodzone i naprawiłem je ,ale dopiero w ten piątek B) a kadłub ,cóż Leszek jest blisko ...

zdjcie0071y.jpg

Uploaded with ImageShack.us

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli można wiedzieć jaka jest ta klauzura milczenia i na czym polega??

 

Oczywiscie z ta klauzula to zart.Ikonki na koncu zdania nie widac?

Jeszcze sie tutaj nie spotkalem,zeby ktos pochwalil sie cena modelu kupionego bezposrednio u producenta.

Pewnie dlatego ,ze te modele sa do kupienia u zachodnich posrednikow.

W Niemczech np. modele pana Kwarcinskiego sa do kupienia tutaj:http://www.ed-modellbau.de

Tam kupilem Starlinga Pro,akurat mieli w magazynie moj kolorek i model za 3 dni mialem w domu.

Nie zaluje ani centa,warto bylo.Mysle ze bezposrednio byloby 100 Euro taniej,mam racje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek możesz oś więcej o tych skrzydłach bez dziur. Właśnie zamawiam Falcona i trochę mnie to zaciekawiło!

 

Dzwonisz do Leszka K. z ponoć najstarszego grodu w Polsce i zamawiasz Falcona z zamontowanymi serwami w skrzydłach. Ustalasz typ serw a owy Pan podle ustaleń montuje je poprzez dziurkę od klucza i nasz zagadkę na lotnisku - "JAK JE TAM ZAMONTOWAŁEM ??" :rolleyes::D Wszystkiego dowiesz się od "montera" Falconów ...

Jedyny problem to EWENTUALNA naprawa serw - ale ja latam takowym już trzeci ( z może czwarty ) sezon i luzów niet ( 4 x HS125MG ) - takie zamawiałem - a co faktycznie w środku piszczy to tylko Leszek i najwyższy wiedzą ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie czekam na swojego falkona i zastanawiam się czy będe mógł zastosować silnik scorpion 1600kv na 4s i śmigło 8x6 czy przy wadze 1800g uda mi sie go pociągnąc? Dodam ze silnik waży 180g ,Czy wogóle jest jakaś szansa na normalny start?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie czekam na swojego falkona i zastanawiam się czy będe mógł zastosować silnik scorpion 1600kv na 4s i śmigło 8x6 czy przy wadze 1800g uda mi sie go pociągnąc? Dodam ze silnik waży 180g ,Czy wogóle jest jakaś szansa na normalny start?

 

Te 8 cali to po mojemu ciut za mało a jak pomnożysz 1600 x 4s to z Falcona chciałbyś zrobić super pylona. Jak mówią czesi: To se ne da Panie Havranek ... Polecieć poleci ale głównie będziesz mielił powietrze..

A co rozumiesz przez "normalny start" B) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno umieszcze film co by sie nie stało;) ewentualnie dam 9x5 ,a jesli chodzi o pakiet to wedzie 30004s lipo czy raczej trzeba mniejszy,bo powoli kompletuje osprzęt. A i jeszcze montaz serw został-robic je w otworach czy lepiej zamocować w srodku na stałe? Bo ponoć można przy budowie je wstawic i zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.