Skocz do zawartości

Easy Glider PRO


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja też lubie jak diem . All in one :D Mocny silnik , duże wychylenia i jak trzeba to prawie aktobat, innym razem może sie latać jako szybowcem :mrgreen:

Dla mnie w EGP brakuje tylko większego steru (powieżchnia) wysokości i kierunku - wtedy to bym nawet zawisy nim robił xD

Co do łączenia .... ja mam jak oryginalnie zalecają , w rynienkach i nie ma problemu. Długość wystających kabli ze skrzydeł sam dobierałem i wyszło bardzo podobnie różnice 0,3-1 cm . Ale było z tym zabawy...

 

Trzeba dać tylko takie grube, mięciutkie przewody do serw (tak jakby w silikonie)

Musze sobie właśnie założyć takie kabelki , albo wzmocnić czymś obecne. Obecne to zwykłe cienkie kabelki i boje sie że kiedyś sie mi zerwą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opiszcie jak to zrobić na mojej 4 kanałowej aparaturze,

Ustaw orczyki serw tak, by w neutrum były wychylone w kierunku natarcia. Reszty się domyśl ;-) .

Tu masz ściągę: http://www.piotrp.de/MIX/roznic.htm

 

 

 

Ja też lubie jak diem . All in one :D Mocny silnik , duże wychylenia i jak trzeba to prawie aktobat,

No, ja też próbowałem szybować ParkMasterem... All in one :D, Mocny silnik, duża powierzchnia skrzydeł i jak trzeba to prawie szybowiec...

 

Dla mnie w EGP brakuje tylko większego steru (powieżchnia) wysokości i kierunku - wtedy to bym nawet zawisy nim robił xD

Mi w PM brakuje dużego wydłużenia skrzydeł, wtedy bym najmniejszą termikę wykorzystywał...

 

Sprawa rozbija się o to "prawie", zupełnie jak w reklamie... ;-) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedro napisał/a:

opiszcie jak to zrobić na mojej 4 kanałowej aparaturze,

 

Ustaw orczyki serw tak, by w neutrum były wychylone w kierunku natarcia. Reszty się domyśl ;-) .

ok ustawie i co dalej? Serwa podpięte pod jeden kanał za pomoca Y-ka beda chodziły za drążkami. Jedno w górę, a drugie w dół i gdzie tu różnicowość będzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede jeszcze kabinował z tymi lotkami...

Do EG wsadziłem motorek KEDA A22-15M Rpm/V 1050 moc 900W ciąg 600-1000g wg. producenta oczywiście :) Regulator dostał Dynam 25A, zasilanie będzie TURNIGY 2200 mAh 3s 20C i łopatki 9x6, a jak wylatam cały pakiet to mam jeszcze mniejszy 2s 20C i wtedy bede chciał założyć łopatki 11x6

Czy tak będzie dobrze, czy silnik nie będzie za bardzo obciążony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

motorek KEDA A22-15M Rpm/V 1050 moc 900W ciąg 600-1000g wg. producenta oczywiście

 

co to za motor :)

 

na mam 400W KV: 1250 obr/V i zastosowanie: modele trenerków i elektroszybowców do 1500g, akrobaty do 1100g, akrobaty 3D do 1000g

 

 

wzór na moc P=U*I czyli ten keda na max pobór 20A i przy zasilanu 11,1V to moc = 11,1*20 = 222W to tak w uproszczeniu.

 

a fachowy wzór dla silnika 3F to P=√3*U*I*cosφ*η

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.