Skocz do zawartości

Easy Glider PRO


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Holowałem EGP i nie było komplikacji. Bałem się trochę na początku - lżej naciągałem gumę i szedłem pod kątem 45*, ale strach okazał się bezpodstawny. Skrzydła trochę się wyginają, a hak poprawnie zamocowany daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Łopatki dałbym 10x5 zawsze to jeden cal więcej a silnik do takowych jest przystosowany więc nic mu nie będzie. Zaeksperymentowałbym nawet z 10X6, takie miał EG w wersji Electric tyle że tam był silnik szczotkowy 400.

A gdzie można kupić łopatki 10x5 ? Szukałem w wielu sklepach ale wszędzie mają 10x6 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam kolegów, posiadaczy EG (: Mam takie pytanie:

chodzi mi o podłączenie wtyczek serw lotek do gniazd które wg. instrukcji wkleja sie w plastikowe (rynienki) dołączone do zestawu.

Wydaje mi sie to troche kłopotliwem i nie za bardzo pewne połączenie tych kabli w ten sposób. Zaginają się i na pewno nie pomagają i składaniu skrzydeł.

Może ktoś z użytkowników ma inaczej rozwiązane to połączenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczne doświadczenia co cobra. Dodatkowo zwróć uwagę na długość kabelka od serwa, jaka ma wystawać ze skrzydła. Jeżeli zrobisz to zgodnie z wymiarami podanymi w instrukcji, to kablek elegancko będzie się układał w szczelince. W każdym skrzydle ta długość jest nieco inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede kombinował moze zrobie na kablu Y, bo bede miał lotki pod jednym kanałem.

Można, ale nie polecam - producent zaleca stosowanie różnicowego wychylenia lotek. Z drugiej strony idę o zakład, że większość się tym nie przejmuje lub żyje w błogiej nieświadomości i nawet mając możliwość ustawienia różnicowego lata z wychyleniami symetrycznymi. I zapewne można tak latać, tylko dlaczego co jakiś czas czytam o nieskutecznych lotkach, słabym zakręcaniu, dziwnym zachowaniu modelu ect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.