Skocz do zawartości

Easy Glider PRO


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja mam szklany. Nie odwazylbym sie go na Żarze wypuscic z węglem. Poskladalby sie. Szklany bagnet wytrzymuje jeszcze wieksze akcje.

 

Ja ostatnio włożyłem węglowy po tym jak szklany się złożył - ku mojemu zdziwieniu..

Na węglówce narazie niema problemów..

 

Jako że lubię miec trochę mocy w zapasie to też mój modelik dostanie silnik Ray 3536/06 i zobaczymy co wtedy bedzie się działo. Jedno jest pewene spodobało mi się latanie szybowcami czy też moto-szybowcami.

 

... będziesz z niego zadowolony, ja posiadam silniczek Ray 3530 i w zupełności mam nadmiar mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smootny dziwne strasznie, musiales jakis uszkodzony ten pręt mieć, moj wytrzymal juz bardzo duzo. Byly momenty jak powrot spod chmury podczas rozpoczynajacej sie burzy, na zawrocie do lądowania myslalem ze sie posklada i rozleci w locie - a wciaz nadal zyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smootny dziwne strasznie, musiales jakis uszkodzony ten pręt mieć, moj wytrzymal juz bardzo duzo. Byly momenty jak powrot spod chmury podczas rozpoczynajacej sie burzy, na zawrocie do lądowania myslalem ze sie posklada i rozleci w locie - a wciaz nadal zyje.

 

..moze jakis feler, tez sie dziwie bo wytrzymał wiele a w banalnej sytuacji padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale złamać go ciezko :)

Ciekawe , ale oszczędzę sobie testów :D

 

Pret stalowy w rurke weglowa i po problemie 8)

No tylko pręt stalowy waży swoje.. :/

Ja już od dłuższego czasu myślę żeby kupić sobie pręt szklany lub węglowy , pełny , który bym włożył w pręt oryginalny EGP :D Tylko mam jedną wątpliwość - jak tak zrobie no to ni ma bata - nic go nie złamie . No to będzie sie robiło pionowe nurkowanie i w ostatniej chwili cały drąg do siebie. Czy nie wyrwie wtedy skrzydeł z modelu , albo skrzydła (bo to tylko styro) pekną ? :? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że diem ma racje musiałeś mieć uszkodzony ja latam FPV i mam silnik 3536 na łopatach 10x6 i powiem ci że potrafi mieć niezłą prękość ni a na dodatek moja waga

2 pakiety 1x2200mAh 1x1000mAh kamera 2 serwa do niej nadajnik kupa kabli i OSD więc waga spora i nie pękło chociaż czasami skrzydła były na prawde złożone :)

naprzykład tu http://vimeo.com/4692502

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zboczu - przy silnym wietrze bez takiego dociazenia sie nie da latac.

 

Bez dociążenia teoretycznie latał, czy też wiatr nim latał :roll: ale 15-20* dziobem w dół - dopiero wtedy szedł do przodu ;)

 

ja latam FPV

kefir, muszę to zobaczyć ;) Kiedy będziecie w Chwarznie?

 

A propos dźwigara. Ktoś próbował strzelać EGP z podobnego holu? Hak się nie wyrywa? Dźwigar daje radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zboczu - przy silnym wietrze bez takiego dociazenia sie nie da latac.

 

Bez dociążenia teoretycznie latał, czy też wiatr nim latał :roll: ale 15-20* dziobem w dół - dopiero wtedy szedł do przodu ;)

 

ja latam FPV

kefir, muszę to zobaczyć ;) Kiedy będziecie w Chwarznie?

 

A propos dźwigara. Ktoś próbował strzelać EGP z podobnego holu? Hak się nie wyrywa? Dźwigar daje radę?

Jasne możesz wpaść ale jak na razie nie mam mojego zestawu video idzie nowy z Hiszpanii jak dojdzie do piątku to będę latał FPV i wtedy zapraszam FPVowców jest już u nas 3 z tego 2 berdziej aktywnych

O strzelaniu z gumy słyszałem że skrzydła się rozkładają ale da się :)

Tak po kurtce możesz zobaczyć na vimeo jak latam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez dociążenia teoretycznie latał, czy też wiatr nim latał :roll: ale 15-20* dziobem w dół - dopiero wtedy szedł do przodu ;)

Ja mowie o wietrze takim, ze na silniku pod wiatr trzeba bylo latac, a i to ledwo :twisted:

I jest jak piszesz - to wiatr nim latal - ladowanie zakonczylo sie niezla kraksa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O strzelaniu z gumy słyszałem że skrzydła się rozkładają ale da się :)

A, to luz, bez skrzydeł też da radę :roll: :lol:

 

I jest jak piszesz - to wiatr nim latal - ladowanie zakonczylo sie niezla kraksa :)

No przy lądowaniu bywa, że rotor, i to bez przesady, wali modelem z jednego boku na drugi (180*) i po 1.5m w górę i w dół, zwłaszcza gdy trzeba lądować bokiem do wiatru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.