Skocz do zawartości

nowa mała modelarnia


SiZeR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie tylko szafki i blat przybyły, reszta bez zmian. Ale gnieździłem się w 2 kącikach i było ciasno. Teraz muszę pomyśleć, gdzie schować wszystkie "przydasie", które stały w miejscu szafek (nie widać ich, bo są zgruzowane poza kadrem, hehe). Chyba zamówię kontener na śmieci  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam zazdrościć ... no ale w bloku to mogę sobie tylko pomażyć.

 

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Radek, nie maż się, tylko gnaj do piwnicy sprawdzić, czy nie masz jakiejś zagraconej rowerowni/suszarni/pralni/węzła po OPECU/ tudzież innego pomieszczenia technicznego,

 

jak coś znajdziesz śmigiem do spółdzielni z propozycją zagospodarowania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurier się spisał i przywiózł listwę ledową z zasilaczem.

 

14087814261_29ac4c55ba_z.jpgDSCN7226 by TeBeWAW, on Flickr

 

Jestem pod wrażeniem mocy świetlnej, jak ktoś chce to podam na PW dane sklepu. 5m taśmy ledowej 75 PLN a świeci bardzo ładnie. Oczywiście musiał być jakiś problem, okazało się, że początek (ten od zasilacza) świeci 3x mocniej niż koniec taśmy. Co jest oczywiste, jak teraz o tym myślę. W związku z tym co 1m dolutowywałem do taśmy dodatkowe równoległe zasilanie 12V, aby poprawić jasność.

 

14087814881_12e79ea793_z.jpgDSCN7227 by TeBeWAW, on Flickr

 

Oczywiście dolutowywałem już po przyklejeniu taśmy ledowej (klej 3M, nie do oderwania), więc wyobrażacie sobie jakie "słowa" latały podczas lutowania przewodów do taśmy w pozycji "australijskiej". Na szczęście dzieci już mam dorosłe :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HA wiedziałem.

 

W modelarni nigdy nie będzie miejsca na budowany model! Cięcie, wiercenie, klejenie, szlifowanie to min. 2mb blatu. Na składanie modelu potrzebne osobne pomieszczenie. A już myślałem, że czas na porządki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz listwy z gniazdami. Kupiłem w Lidlu (a może w Biedronce) listwę z podświetlanymi wyłącznikami. Świecą, gdy gniazdo jest aktywne. Bardzo wygodny gadget. Wychodząc z garażu wiem, czy przypadkiem lutownica nie została pod prądem. Dodatkowo możliwość indywidualnego sterowania gniazdami jest bardzo wygodna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.