Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Rafał ... a czemu nie pojechałeś? :) tam dla bankietu warto pojechać na zawody. Bo na bankiecie lepiej być i samemu co nieco dotknąć i z bliska zobaczyć :D

Z bankietów na ranie raczej nie powinno być fotorelacji :D :D :D

Ja byłem zajęty i zdjęć nie robiłem. No sorki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie stać mnie na takie marnowanie czasu i kasy ale nie ukrywam że chciałbym bardzo :) ...

Akurat ja na bieżąco mam foto/info relację a warto by pokazać innym że nie samym lataniem stoją zawody ;) ...

Delikatne foto na zachętę mógłbyś dać lub kto inny jak Ty nie masz :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oficjal wynik z zawodów jest ? :)

Jest się czym chwalić czy raczej mieszane uczucia....

 

Ciągnę temat bo skoro była informacja o zawodach to dobrze by do końca przedstawić sytuację.

 

 

11, potem 17, 22, 25, 29, 31, 33 i 37

 

Zanim oni je poprawią, żeby to wyglądało pewnie trochę czasu upłynie .-)

http://www.f3f.cz/upload/galerie/RO_2019/RanaOpen2019day1.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do zawodów to było bardzo zimno. Ja w ostatnim dygotałem z zimna. A jak Jurek marznie to jest bardzo zimno ;) północny wiatr to paskudztwo. Szczególnie wtedy gdy przybywa znad Skandynawii :) no ale mus to mus. Na szczęście wizja bankietu dodawał sił aby przetrwać ten trudny czas.

 

 

A ty Piotr nie odpisałeś skąd miałeś to zdjęcie z wynikami. Bo koledzy na miejscu mówili ze nie mieli pojęcia ze wcześniej ktoś miał wgląd do wynikow a kamyczek powiedział nam ze widział tylko wyniki jednej ostatniej kolejki i nie widział innych wyników :D choć jak siedziałem w aucie to widziałem kogoś kto nie tylko rozmawiał z Tomaszem. Tak po prostu ciekaw jestem kto nas w bambuko robił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.