Skocz do zawartości

RWD-5 by Skazoo... trochę inaczej


Piotrek_SGM

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.download.net.pl/3425/Posteriza/

I możesz sobie wydrukować dowolnej wielkości plan na kartkach A4. Potem tylko odrobina taśmy klejącej.

Możesz też pójś na łatwiznę, podejść do punktu ksero, gdzie mają duży format i poprosić o wydruk na arkuszu A1 czy nawet A0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Witam serdecznie gratuluje zbudowania modelu RWD5 jestem w szoku wszystko swietnie opisane model piekny.Od paru miesiecy interesuje sie modelarstwem bardzo mi sie podoba chcialem kupic sobie jakis tani model do 400zl RTF ale po przeczytaniu twojego postu na temat budowy RWD5 to zachorowalem na ten model na ta budowe.I w zwiazku z tym mam pytanie czy dam sobie rady jestem totalnym laikiem :oops: jak na razie to gram na symulatorze.Patrzac na te plany czarna magia jak to wydrukowac??Prosze o porade i z gory dziekuje pozdrawiam.Szkoda tylko ze nie mieszkam blizej Siedlc :(

 

Dzięki za miłe słowa, na pytania zdążyłem już odpowiedzieć wcześniej przez PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zaczynam dzialac plany dzisiaj bede mial wydrukowane w calosci oszczedzony czas bo tego zawsze brakuje koszt wydrukowania 11zl da sie zniesc.Od poniedzialku biore sie za kupowanie materialu potrzebnego do budowy spasi mi bo mam 2zmiane wiec z moim 2letnim Maciusiem bedziemy kompletowac.Jak cos niebede wiedzial to zapytam choc Piotrek_SGM wspaniale i bardzo czytelnie opisal budowe RWD 5.Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge zamiast depronu 6mm zastosowac 5,5mm poniewaz nigdzie niema 6mm :cry: pozdrowionka

 

Jest... w Komforcie, i to gładki. W Modelarskich też, tylko koszmarnie drogi.

Musisz sprawdzić wszystkie wymiary - niektóre się nie zmienią, a inne owszem. Np. Jak robisz przykrycie kadłuba skrzynkowego, to pół mm z jednej strony, pół z drugiej i nagle się okazuje, że coś nie pasuje. Ale dużej różnicy nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly problemik wzielem sie za wycinanie i na planach mam tylko 7sztuk tych czesci ktore wkleja sie w srodek skrzydla niewiem jak sie to nazywa ale oznakowane sa na planie od W1 do W7 a obok numery.Od W2 do W7 jest dwojka a przy W1 szostka.Czy jest to ilosc jaka nalerzy wyciac??? :) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuczki, prosze zainstaluj sobie firefox'a, jak bedziesz pisal tekst to ta przegladarka poprawia bledy ortograficzne.

 

Co do modelu - wez sobie to na spokojnie, pomysl, przeanalizuj, nie pedz z kazdym pytaniem na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maly problemik wzielem sie za wycinanie i na planach mam tylko 7sztuk tych czesci ktore wkleja sie w srodek skrzydla niewiem jak sie to nazywa ale oznakowane sa na planie od W1 do W7 a obok numery.Od W2 do W7 jest dwojka a przy W1 szostka.Czy jest to ilosc jaka nalerzy wyciac??? :) :oops:

 

To się nazywa "żebra" lub ''żeberka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja tam zamiast oklejać proponuje polakierować wodnym lakierem do drewna, potem można bez obaw lakierować sprayem, nie zeżre depronu.Testowałem na styropianie wielokrotnie.

 

Zastanawiam się coraz poważniej nad powrotem do latania. Taki RWDepon na początek(13-14 lat temu szybowiec oblatałem) może być??

 

P.S Zawsze myślałem że depron to coś twardszego niż podkłady pod panele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.