Skocz do zawartości

RWD-5 by Skazoo... trochę inaczej


Piotrek_SGM

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hej pytanko odnośnie skrzydeł a mianowicie po wklejeniu żeberek zamknięciu i zaklejeniu skrzydła został mi mały nadmiar :oops: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d197931e3e81fdf.html Co z tym zrobić obciąć to czy takie to ma być.Wklejałem żeberka według linii zaznaczonych na planie i tak mi to wyszło :( Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej pytanko odnośnie skrzydeł a mianowicie po wklejeniu żeberek zamknięciu i zaklejeniu skrzydła został mi mały nadmiar :oops: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d197931e3e81fdf.html Co z tym zrobić obciąć to czy takie to ma być.Wklejałem żeberka według linii zaznaczonych na planie i tak mi to wyszło :( Pozdrawiam

 

To normalne, lepiej jak w planach było za dużo, niż za mało, nie? :-)

 

Obetnij nadmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przywalił z prędkością 200km/h w ziemie

Taaaa !!! a mojego kolegi kolega ma brata co ma kolege co jak latal to funjetem zrobil fale naddzwiekowa (bo mial ponoc super zajedwabisty naped) :D

:D:D

posluchalem ,zrozumialem i pomyslalem :wink:

 

Meteor miał na myśli 20m/s(76 km/h) :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja miałem juz styczność z obydwoma typami depronu. Poza wyglądem i ceną większej różnicy nie ma. Rowkowany się tylko na stateczniki nie nadaje :P

 

Ja porównywałem modelarski 3mm z budowlanym 3mm i różnica jest ogromna, modelarski jest 2 razy sztywniejszy od budowlanego, łatwiej się piłuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Darek! Ale ja na miejscu RWD-ziaka bym się obraził za to, że nie uważasz go za prawdziwy samolot... :wink: he,he

 

Udało się przeprowadzić "pokojowy oblot" modelu:

 

 

I tu mam pytania do bardziej doświaczonych pilotów modeli, a szczególnie do kolegi Piotra_SGM, bo nie ukrywam, że wzorowałem się na jego "pokojowym" oblocie:

- Czy go nie ciągnie za bardzo do góry?

- Czy nie zmniejszyć wychyleń sterów?

- Jakieś inne uwagi dotyczące zachowania się modelu?

Z góry dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Udało się przeprowadzić "pokojowy oblot" modelu:

 

- Czy go nie ciągnie za bardzo do góry?

- Czy nie zmniejszyć wychyleń sterów?

- Jakieś inne uwagi dotyczące zachowania się modelu?

Z góry dziękuję!

 

Na takiej uwięzi nie sprawdzisz czy ciągnie do góry , wisząc na tej lince innej mozliwości nie ma .

Wychylenia steru wysokości musisz zmniejszyć bo zrobisz z niego akrobata :lol: ( przynajmniej o połowe ) bo bedzie strasznie nerwowy .

 

edit : kierunek możesz zostawić tak jak jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.