Skocz do zawartości

Własny patent na wodoszczelną obudowę


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tydzień temu i dziś pobawiłem się pod wodą trzema kamerkami: Overcam 2 i ISAW ACE2 z własnymi obudowami wodoszczelnymi i gopro 1 z kolejnym projektem obudowy. Całkowicie zapomniałem o mobiusue... Czy po jakości fotek uporządkujecie, która pochodzi , z której ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - zgadłeś co potwierdziłem słowem "dokładnie". Wszystkie zrobiłyby jeszcze lepsze gdyby na basenie było lepsze światło. Prowadzę zajęcia na basenie z uczniami naszej szkoły. Mamy zgody na fotografowanie/filmowanie dzieci i umieszczanie na stronie internetowej szkoły czy gazetkach szkolnych. Tu trochę obawiałem się ale w końcu to o jakość zdjęć chodzi, a nie o postacie. Tak więc dalej nie wiem Robert co masz na myśli - chyba nie jakieś pedofilskie podteksty !!!!?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kanadzie możesz zostać oskarżony o molestowanie dziecka jeśli sie do nich uśmiechniesz na ulicy. O takie klimaty chodzi.

Niekoniecznie mądre to, ale tak jest. Przez nagłaśnianie pojedynczych medialnych patologii ludzie wszędzie widzą zagrożenie i odcinają się od reszty społeczeństwa, tak na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.