Skocz do zawartości

Sulechów / Cigacice


Miałczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

2 godziny temu, Modelarz 2123 napisał:

Tylko próbne kołowanie, dam znać jak będę szykował oblot, ale to raczej w okolicach grudnia. 

Marcinie jak będziesz ją oblatywał lub jak kiedyś będziesz nią  latał , daj proszę znać na PW: nie mam do Was daleko i bardzo chętnie zobaczę tak piękny model.

Rzadko się widuje na lotniskach takie perełki.

Pozdrawiam.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Celuję z oblotem w okolice grudnia/stycznia, na razie zaczęła się uczelnia i chwilowo zatrzymała się budowa, aktualnie czekam na nowe, bardziej miękkie sprezyny do goleni podwozia głównego, ale powoli staram się do przodu coś popychać, dużo nie zostało. Postaram się informować co do oblotu, z jakimś wyprzedzeniem o ile nie będzie to spontaniczna decyzja jak w przypadku Spitfire'a. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jako, że zima tuż tuż, sezon na loty nigdy się nie kończy... Co rok, jak tylko pogoda pozwala, zaliczam Noworoczne latanko. Jakby ktoś miał chęć i pogoda będzie do latania, może będzie śnieg, ja będę 1. 01. 2022 po godz. 11.00. Zapraszam...

 

Jak się uda to 26. 12. 2022 Świąteczne latanko też zaliczę...

 

Sbach już gotowy...

 

20211218_203821.jpg

20211218_203812.jpg

20211218_203816.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ir3q napisał:

Chętnie bym przyjechał na noworoczne latanko, ale ten most w Cigacicach... Ze Świebodzina trzeba by naokoło przez Zieloną Górę... Chyba, ze już otwarty...?

Niestety nie wyrobili się z remontem w terminie... https://gazetalubuska.pl/remont-starego-mostu-w-cigacicach-przedluzy-sie-przeprawa-bedzie-gotowa-w-przyszlym-roku/ar/c1-15911305

Mimo wszystko zapraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas myślę o lataniu w niedzielę... na chwilę obecną prognozy pokazują bezchmurnie, prawie zero wiaterku, temp. W granicach -3. Śniegu raczej nie będzie więc kółka trzeba będzie założyć ... W sobotę w ciągu dnia potwierdzę Świąteczne latanko...
d2949a1887a5f01d2bc650238d82b292.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.