Skocz do zawartości

Sulechów / Cigacice


Miałczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Jak "Brown" lata , to sie moje serce raduje ! Jestem takim pol ojcem chrzestnym tego modelu 😄

Pieknie to sobie zorganizowaliscie Panowie ! Odremontowaliscie most , macie sliczna trawke , parking , traktorek .

Pelna profesja !

Bede zaszczycony , jak kiedys bede mogl sie u Was "przeleciec" 

Pozdrawiam serdecznie ; Zielonogorzanin z Malmö 👍

  • Lubię to 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, robert.pilot napisał:

Co do lotniska to nawet wczoraj mieliśmy walcowanie...

Ale macie piękne lotnisko! Gratuluję bo naprawdę robi wrażenie . Ja o takim najwyżej pomarzyć mogę:)

Zresztą ostatnio tyle kłopotów ( w pracy z urlopem a poza pracą też nie jest kolorowo) ,że jak uda mi się wyrwać na 2h za wioskę zrobić kilka lotów to jest sukces.

Ale obserwuję Was i cieszę się ,że działacie i zawsze jest ciekawie obejrzeć zdjęcia z Waszych lotów. Może w tym roku jakimś cudem uda mi się wyrwać i jeśli można wpadnę popatrzeć jak i czym latacie. Fajnie by było.....

Pozdrawiam i powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ares napisał:

jeśli można wpadnę popatrzeć jak i czym latacie. Fajnie by było.....

Oczywiście zapraszamy...

nie martw się, ja też pracuję po 10 godzin i czasu na latanie to tak wiele nie ma, po pracy rodzina... każdy ma zawsze coś do zrobienia... jak wpadnie jakaś chwilka, okienko to na latanko...

Godzinę temu, jarek996 napisał:

No to teraz tylko tanczyc walca !!!

Happy So Excited GIF by TikTok

  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, robert.pilot napisał:

jak wpadnie jakaś chwilka, okienko to na latanko...

Racja. tak to już jest. Ja latam całkiem sam. W okolicy nie ma modelarzy. Do Zielonej Góry mam 50km ,czasem wpadam do Przylepu popatrzeć na samoloty ale na regularne latanie to troszkę za daleko. 

Odwiedzam również Leszno , ale jakby nie patrzeć to prawie 75km ode mnie. Po pracy nie ma szans taki kawał na latanie jechać. No ale jakos sobie radzę i pomimo sprzeciwu rodziny wyrywam się i na tyle na ile mogę realizuje swoje marzenia.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.