Skocz do zawartości

FunCub MULTIPLEX - kolejna relacja


TeBe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polatałem. Pogoda świetna do latania, jak na tę porę roku. Model po malowaniu i zmianie napędu lata o wiele lepiej. Szybszy silnik (z porządnymi łożyskami, hehe) i mniejsze śmigło poprawiły dźwięk, malowanie dołożyło troszkę masy i model stał się szybszy i stabilniejszy. Przypuszczam, że pokrycie modelu lakierem "na wysoki połysk" zmniejszyło opory tarcia, bo mam wrażenie, że model lata ładniej i szybciej przy mniejszym gazie. Film się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Odświerzę temat wariacji na temat Fan Cuba i przedstawię malowanie a la Piper Cub mojego następnego modelu zrobionego dla kolegi.

Orginał i model :

                                            Pozdrawia

post-3595-0-22164700-1429129219_thumb.jpg

post-3595-0-66610500-1429129303_thumb.jpg

post-3595-0-78059500-1429129322_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś FunCub zaliczył debiut na lotnisku Radom-Piastów.  

 

Dzięki refleksowi kolegi Bartka udał się zrobić zdjęcie dokumentujące zachowanie podwozia FunCuba podczas twardego przyziemienia  :)

post-14226-0-17618900-1430658429_thumb.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na lotnisku Aeroklubu w Radomiu nie ma pasa asfaltowego. Chyba, że chodzi Ci o drogę, na której latałem Corsairem w zeszłym roku (i raz z Tomkiem Fun Cubami).

Niestety jej zdjęcia wywaliłem.

aaa rozumiem - to pewnie chodzi o tą drogę - troszkę wąska - Bartek wczoraj wpadłem na pomysł aby wysłać Ci Laski-Corsarz , jest taki transwer - nazywa się wetranswer i zobacze czy uda mi się wysłać do Ciebie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.