Skocz do zawartości

FunCub MULTIPLEX - kolejna relacja


TeBe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładne narty :-)

Proponuje jednak z tyłu małą nartę założyć bo jeżeli śnieg jest puszysty to ogon zapada się po statecznik poziomy w śniegu.

Wszystko jest ok przy grubej pokrywie śniegu ale często spod śniegu wystają kępy trawy i łatwo można ogon uszkodzić.

 

 

Nie miałem już weny na tylną nartę, więc dla bezpieczeństwa zrobiłem pływak z jajka styropianowego  :D

 

15962707689_bf4086a740_c.jpgDSCN8702 by TeBeWAW, on Flickr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czadowe jajeczko .... takie połączenie świąt BN i WN :D

Mam tylko wątpliwość czy pozwoli na skręcanie modelu na śniegu.

 

Gumka przy nartach sprawdza się najlepiej. Pierwotnie stosowałem drut stalowy do poziomowania nart

 

010120102356.jpg

 

ale kilka razy mocny wiatr postawił nartę do pionu co nie było miłe w pilotażu modelu.

Założyłem mocną gumkę na przód i żyłkę ograniczającą na tył i przy takim rozwiązaniu już nic mnie nie zaskoczyło w powietrzu

 

Z tyłu mam taką małą nartę i doskonale się sprawdza przy skręcaniu modelu

010120102355.jpg

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nijak się nie sprawdzają, bo mamy ocieplenie klimatu  :D Z nudów wziąłem się za malowanie FunCuba. Będzie miał malowanie "USAF Invasion Stripes", lekko zmodyfikowane pod kątem posiadanych farb.

 

Z tej okazji uruchomiłem kupiony w zeszłym roku aerograf. Oj, jaki ja głupi jestem, to wie tylko Bartek Piękoś, do którego w rozpaczy (po wychlapaniu 2 słoiczków białej Pactry) zadzwoniłem po poradę  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

ja jak nie chciałem się bawić, to malowałem farbami typu RC CAR (do leksanu) - b.dobrze trzyma się EPP i schnie momentalnie.

 

Chyba dotarło do mnie z opóźnieniem, że RC Car może nie mieć Olive Drab i wielu innych kolorów...

Edytowane przez M.Ch.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.