Skocz do zawartości

Mobius nie nagrywa.


Elkojote
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie zrobiłem, kilka dni temu było OK wczoraj padła raz się włącza raz nie a jak się włączy to tylko reset bo się nie wyłączy, raz ją komputer widzi, raz nie. Baterię założyłem nową.

Domowe sposoby typu stuknąć, podgrzać, zamrozić nie skutkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomógł jednak domowy sposób, upiekłem ją w piekarniku i działa, teraz jak moja kobieta coś będzie piekła to ma jak w banku na placku moją zepsutą elektronikę ;-)

 

a na poważnie to około 5min w piekarniku 165st, oczywiście zdjąć plastikowe elementy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przyznam się, że działało 1/2 godz i to już moja ostatnia tego typu kamera, bo czy #16 czy Mobius u mnie po roku

użytkowania te kamerki się kończą, albo jestem jakoś naelektryzowany nieprzyjaźnie do urządzeń elektronicznych, albo

po prostu te typy tak mają :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko mi też przez pół roku działały bez zarzutu, a później klops.

Bardzo ładny obraz z tego INNOVV C1 i pod słońce jest nieźle i kolory naturalne a nie retuszowane jak w Gopro czy innych

modnych kamerach pokazujących świat taki jakim nie jest.

Grzegorz ja stosuję od lat dwie kamery Sony Bloggie i Kodaka Zx5 jakość obrazu odstaje trochę od współczesnych, ale właśnie kolory są naturalne, a w przypadku tej ostatniej, możesz nią rzucać, topić na 5m i nie potrzeba do tego walizy

ze sprzętem dodatkowym, może tylko nie podkładać pod walec drogowy, to przetrwa wszystko.

Tylko potrzebuję coś małego, żeby nie wysiadło po roku i nie doprowadzało mnie do "szewskiej" pasji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze przetestować SJ4000. Choć ja na Twoim miejscu chyba bym kupił samą płytkę i zregenerował mobiusa. Mój mobius jest dość intensywnie eksploatowany Miał też kraksę i na razie (odpukać) działa bez zarzutu.

PS. Jak zasilasz mobiusa w locie, z wbudowanej baterii? Bo jak podłączasz do odbiornika np i bez stabilizacji 5.0V to to jest powodem awarii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie dopadły jakieś niesprawności okołokamerkowe:  ani komputer ani TV nie widzą wyjętej karty z mobiusa i umieszczonej w pendriwerze. Ale ta sama karta w Möbiusie jest widoczna przez podłączonego mobiusa do kompa. Karta z innej kamery jest "czytana" z nagraniem z mobiusa ale karta z mobiusa już nie jest czytana z nagraniami z innych kamer. Szkoda mi karty - 16GB Class10. Może da się coś z tym zrobić, formatowanie nic nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.