Skocz do zawartości

waga do ważenia ????


Dragon_X

Rekomendowane odpowiedzi

Irek to jaką wagę mógłbyś polecić jak twierdzisz że elektroniczne do 5kg pokazują błędnie? Dam przymierzam się do zakupu wagi i mam dylemat jaka wybrać ????

 

Wysłane z GT-N7100 przy użyciu Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wagę którą kiedyś zakupiłem w Lidlu za 30 zł ...tu jest trochę drożej ale wg mnie warto.

Często z niej korzystam ,również bardzo przydatna jest na lotnisku-od wagi modeli do mierzenia ciągu.

Fajne jest to, iż potrafi zapamiętać wagę jak przedmiot kilka sekund wisi nieruchomo.

No i fajnie się wita po załączeniu- HELLO ;)

 

http://www.sklepy24.pl/sklep/centrumelektroniki_pl/produkt/waga-bagazowa-vtbal13-0-40kg-cyfrowa/76303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwie wagi, jedna taka budżetową za 30zł, mierzy do 5gg z jakąś tam dokładnością, niby 1gram. Ale niech waży z dokładnością 5gram to i tak mi wystarcza.

Oraz waga wędkarska z hakiem do 40kg, gdzie dokładność jest niby 0,1kg.

 

PS. Dragon_X mógłbys wyedytować tytuł, bo masz tam jakies śmieci na końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze i najważniejsze pytanie, jakie powinieneś sobie postawić, każdemu z doradców proponuję to samo: do czego ma ta waga służyć? Samo stwierdzenie, że do ważenia to za mało. Co chcesz na niej ważyć i z jaką dokładnością? Wagi są różne, od analitycznych poczynając (wśród nich największą precyzją charakteryzują się ultramikroanalityczne o dokładnościach rzędu 0,00001g osiąganych jednakże kosztem nośności, która w ich przypadku wynosi 10g) , poprzez techniczne i samochodowe, a na kolejowych i przemysłowych skończywszy.

Jak już będziesz wiedział czego chcesz to spróbuję Ci pomóc.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze i najważniejsze pytanie, jakie powinieneś sobie postawić, każdemu z doradców proponuję to samo: do czego ma ta waga służyć?

Paweł...i co szukasz dziury w całym ;) .

Padło proste ,niesprecyzowane pytanie,padły najprawdopodobniej odpowiedzi które usatysfakcjonowały autora tematu ,nawet za to podziękował więc chyba jest ok :D .

Zgodzę się z Tobą iż do czego ma służyć ta waga, to podstawowa informacja w temacie,ale proste pytanie,proste odpowiedzi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.