Skocz do zawartości

Nowa aparatura Turnigy 10 ch


rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

T9X z aku 2500 chodzi ponad 10h, więc ładuje powiedzmy raz na miesiąc.

Mało latasz :D Mi 4-5h na dzien wystarcza na tyle ze juz siły i chęci nie mam tego dnia dłużej latac. Potem ładuje radio przez noc i dalej jazda ;)

6h na radiu na dzien latania wystarcza. 4h to troche mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Wozić po niebie można się godzinami , przy lataniu takim jak preferuje Jurek i kilku z nas 10 min wystarcza żeby mieć chęc odpocząć poza tym nawet najlepsze serwa nie wytrzymują termicznie takich obciążeń pali się każde zaczynając od tych za 150pln a kończąc na tych po 300 pln więc my zmieniamy się lub robimy przerwy bo każdemu z nas zapala się takie pomarańczowe światełko przed oczami ( tzw. rezerwa ) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No. Po 5 godzinach. Jak latam sam :)

A aparatury nie kupie, ale jak za ta cenę jest dość interesująca. Chetnie poczytam wrażenia szczęśliwych posiadaczy. A jak przegrzebiecie stronę HK to znajdziecie jeszcze inne rozwiązania na ładowanie urządzeń przez port USB ;) niz ładowarka sieciowa czy samochodowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to pytam, Bo można siedzieć cały dzień na lotnisku a samolot w powietrzu sumarycznie będzie ze 30minut. 3,5 godziny ciągłej pracy nadajnika, nie jest to dużo, żeby zapomnieć co to jest ładowanie aparatury, ale dzień lotny można na tym opędzić. Smartfona też jak się używa to na drugi dzień trzeba go ładować, znak czasów .

Pomijając Was, maniakalnych zawodników. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że uczepiliście się nie aż tak ważnego aspektu tego radia...

bardziej bym się skupił na jakości,trwałości i walorach typowo użytkowych tego sprzętu.poza tym jak daleki jest jego zasięg.

 

przez ostatnie kilka dni miałem możliwość przetestować mniejszego brata Turnigy czyli TGY-i6 AFFDS

 

według mnie za takie pieniądze to świetny sprzęt,oferuje dość dobrą telemetrię a po zbindowaniu z odbiornikiem 10-cio kanałowym i dodaniu odpowiednich czujników (miałem do dyspozycji opcjonalny czujnik napięcia który może monitorować pakiet napędowy modelu 2,3 lub 4S a może i więcej)

obsługa tego radia jest prosta i przejrzysta,jakościowo też wygląda super.

jedynym mankamentem tego sprzętu i to dość prozaicznym lecz dla wielu z nas bardzo ważnym jest brak timera... :( . może w przyszłości zostanie jakoś to rozwiązane za pomocą aktualizacji softu.

 

trochę odbiegłem od tematu,ale skoro ta 6-cio kanałowa aparatura ma tyle bardzo przydatnych funkcji to model 10-cio kanałowy musi być jeszcze lepiej wyposażony i dopieszczony  ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli ktoś by chciał kupić tą aparaturę to podaję kod do zniżki
 
$153.42 zamiast $169.12
 
link ważny do 16 stycznia

 

No wychodzi na minus 20

 

Dzisiaj nadajnik było testowana przez znawców apartur ocena wynosła  8 na 10 punktoów

Znaczy się jakość wykonania  na dobra ocenę zasłużyła , gimbale chodzą bardzo dobrze ustawianie parametrów bardzo uproszczone , zasilanie jest wystarcząjace zawsze można doładować jak smartfona przez powerbanka lub przez przetwornicę

post-7945-0-12261100-1420556911.jpg

 

Acha jeszcze jedno każdego interesuje zasięg ja myślę , że  zasięg jest do widoczności modelu jest wystarczający jak nie widać modelu to już zasięg nie pomoże.

Ja mam okulary zasięg 300 metrów to max , ktoś widzi na 500 m to już jest super a większy zasięg to tylko dopałka i autopilot .

 

 

Zestaw czujników w cenie i hub do połączenia telemetri to już jest wypas

 

Bardzo ładnie leży w ręce . Za takie pieniądze to jest ta aparatura bardzo dobra trzeba jeszcze sprawdzić trwałość i zasięg

 

Tu firmówka bez telemetri http://www.banggood.com/Flysky-FS-i10-10CH-2_4GHz-AFHDS-2-LCD-Transmitter-with-Receiver-p-958756.html

Widać różnice ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.