Skocz do zawartości

Nowa aparatura Turnigy 10 ch


rapier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

http://www.amazon.com/FlySky-i10-Channel-Transmitter-Telemetry/dp/B00I19QI0I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1395292961&sr=8-1&keywords=flysky%20i10&tag=viglink20264-20

 

Z komentarzy wynika, ze FlySky jest wstecznie kompatybilna ze starszymi odbiornikami, wiec Turnigy pewnie też.

 

Trzeba tylko teraz na jakieś rzetelne recenzje poczekać i zobaczyć jakie ma wady (bo za te cenę to ona na 100% nie jest bez wad ;) ) Ciekawe jak jest ze  stabilnością i błędami w firmware, no i czy jakieś open source firmware pod te radyjka powstanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TGY-i10 jak i FS-i10 wydają się być dokładnie tymi samymi urządzeniami. Chociaż estetyka to rzecz względna, zdecydowałbym się na Turnigy.

Martwi mnie jednak waga odbiornika, 30 gram to dość sporo.

 

Jakiś czas temu napisałem do obu firm pytanie, o spełnienie nowej normy emisji oraz możliwość stosowania DFS. Jednak sensownej odpowiedzi nie otrzymałem.

 

 

Hi:
Thanks for your supporting our company .
If you want to buy FS-I10 ,you can contact with our distributor in Europe .
It is agency product , we can't sell it to you directly . We have sign a contract with our distributor .
Hope it is helpful for you .Thank you !

 

Niestety, taka odpowiedź, nie jest pomocna ;)

Pozostaje więc cierpliwie zaczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo fajne to menu dotykowe. Po naładowaniu pakietu radio załączone już 3h 7min. Napięcie pakietu 3,8V. na wyświetlaczu graficznie na ikonce aku. zostało 25% energii w aku. Czekam aż zacznie alarmować o niskim poziomie napięcia. Tyle na szybko bo dopiero dzisiaj  odebrałem przesyłkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.