Skocz do zawartości

Plany PZL-37 Łoś- pod laser


Tomek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

teraz Panie Tomku prośba o plany tego Łosia :) jak je można uzyskać?

Tomek wstawił tutaj ----> http://pfmrc.eu/index.php?/topic/9440-zestaw-pzl-37-%C5%82o%C5%9B-149m/page-19 zdjęcia z budowy modelu, które służą jako instrukcja składnia Łosia. Ja sobie wydrukowałem te wszystkie zdjęcia (po 4 sztuki na stronę) i mogę zaczynać składanie w piwnicy :)

 

 

Proszę  kolegów zapisanych juz na wytłoczki o kontakt na PW, prześlę numer konta i koszt wysyłki.

Pozdrawiam

Piotr

 Już wysyłam maila w sprawie wytłoczek. Piotrze powiedz jeszcze czy może cena coś spadła w dół z okazji zainteresowania na pewno kilkoma kompletami??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Michał, niestety cena na razie nie spadła, od razu mówili, że spadnie jeśli zamówimy powyżej 10 szt. W sumie to się nie dziwię, bo widziałem ile roboty z tym materiałem jest, żeby ładnie wyszło.  Wychodzi i tak tanio. Pierwsze wytłoczki do mojego łosia były sporo droższe. Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadeusz,  możesz śmiało użyć podobnego do tego podwozia, za niewielkie pieniądze dostępne w Hobby kingu.  Najlepiej, żeby było przeznaczone do modeli o wdze ok 3 kg.

Piotr

 http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__12883__Digital_Servoless_Retractable_system_1pc_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. 

 Na razie potwierdzam , że tłoczą się komplety dla użytkowników:

Kris62

PawełS

Tadeusz57

Mikrus193

fotomichał. 

Wojtan

 

Jeśli kogoś pominąłem to proszę o kontakt na PW. Jak tylko dostanę info, ze mam odebrać plastiki poproszę o wpłaty na konto, które wam wyślę na PW.

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. 

 Na razie potwierdzam , że tłoczą się komplety dla użytkowników:

Kris62

PawełS

Tadeusz57

Mikrus193

fotomichał. 

Wojtan

 

Jeśli kogoś pominąłem to proszę o kontakt na PW. Jak tylko dostanę info, ze mam odebrać plastiki poproszę o wpłaty na konto, które wam wyślę na PW.

Pozdrawiam

Piotr

ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drukowane plany nie są  potrzebne bo całość składa się jak klocki lego.

Taka była filozofia tworzenia modelu , że całość powinna się pozapinać na zamkach i stanowić gotowy produkt.

Ale jak bardzo potrzebne są plany "rzuty z góry" to pewnie dało by się zrobić.

Leszek możesz powiększyć plany , ale wszystkie zamki nie będą pasować o ile nie przeskalujesz materiałów a to nie koniecznie musi się udać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.