Skocz do zawartości

Fascination by Topmodel cz


wojcio69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jerzy Markiton

"Przyjaciółka radzi"  - to taka znana rubryka.....

- Czy można zajść w ciążę z wrażenia ???

- zależy: co się wrazi... i gdzie się wrazi..... ( w luźnym tłumaczeniu, nie do odszukania na "gogle" - co się włoży i gdzie się włoży....

- Jurek

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy od kropli waleriana nożna zajść w ciążę?

To zależy ile Walerian ma lat ;)

 

Debiutujący nastolatek pyta aptekarza o jakiś 100% środek zabezpieczający przed niechcianą ciążą.

Aptekarz proponuje szklankę lekko gazowanej wody o temperaturze 4*C

- Pan chyba sobie ze mnie żartuje.

- Nie, mówię całkiem poważnie.

- A tą wodę to mam wypić przed czy po stosunku?

- Zamiast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Panie Wojtku, przede wszystkim bardzo dziękuję za świetny opis - wątek bardzo mnie zainteresował, bo też wszedłem w posiadanie Fascination.

 

Chciałbym spytać czy dobór napędu (silnik + śmigło) okazał się właściwy? Jak ogólnie ocenia Pan ten model? Zacząłem latać dopiero w tym roku i póki co najlepszym modelem jakim latałem był Solius/Heron i zastanawiam się czy Fascination nie postawi poprzeczki zbyt wysoko.

 

Czy ktoś miał okazję latać i mógłby porównać Fascination do Fantasy/Ideala? Lubię czasami poszaleć z podstawowymi akrobacjami (beczki, pętle, lot odwrócony) i zastanawiam się czy Fascination mi na to pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.