Skocz do zawartości

KWARCINSKI MODELS 2015


AeroArt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ech. Dwa skrzydła zamówiłem do nowego projektu i cisza. No sorry, tak się nie da pracować.


Bo wiecie, to wygląda tak.

Budujesz projekt. Dogadujesz się na dostawę komponentów z wiodącym polskim producentem. Robisz prezentację dla inwestorów.

I w dniu, w którym chcesz potwierdzić zamówienie okazuje się, że strony producenta nie ma, maila też nie ma. I jesteś w czarnej d...

To tyle jeśli chodzi o współpracę z p. Kwarcińskim.


Update: Pan Leszek się odezwał. Obecnie jedyny kontakt do niego to kwarcinski@op.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami na to zapracowaliśmy :wacko: więc żabojady przechwyciły nam p. Leszka.

 

http://www.modelpascher.com/store/index.php/catalogsearch/result/?cat=0&q=KWARCINSKI

http://silencemodel.fr/category.php?id_category=133

 

 

Przesylam na PW adres, którym dysponuję. Nie wiem, czy to ten sam co był na stronie.

 

 

 O nie kolego - myślę sobie że to kol.Leszek ciężko sam sobie zapracował na obecny stan rzeczy . Poza tym gdy słyszę określenia polski czołowy producent  , a potem czytam o kilkunastu modelach sprzedanych w kraju to wybaczcie, ale nawet jednego posta nie warto pisać w tym temacie - no może jeden - reklamowy - i tyle . 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Marcin, masz już radio?

 

Ja nie mogę się zebrać z filmikami z Bilczy, które obiecałem Ci podesłać, ale postaram się w najbliższym czasie wrzucić coś na YT jak obrobię.

 

Przypadło mi do gustu to wasze lotnisko  :) Może jeszcze w maju podjadę do Kielc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, masz już radio?

 

Ja nie mogę się zebrać z filmikami z Bilczy, które obiecałem Ci podesłać, ale postaram się w najbliższym czasie wrzucić coś na YT jak obrobię.

 

Przypadło mi do gustu to wasze lotnisko  :) Może jeszcze w maju podjadę do Kielc.

 

Radio jutro powinno dojść. W wolnej chwili podeślesz - nie pali się. Było miło, chociaż miałem na co popatrzeć  :) Oczywiście zapraszamy ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.