Skocz do zawartości

KWARCINSKI MODELS 2015


AeroArt
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kto czeka rok ten czeka ;) na Respecta jest kolejka wynikająca z możliwości produkcyjnych 2.5 - 3 modele na miesiąc (dla wiekszosci klientów ;) ). Ale Leszek nie lubi klientów marudzących na cenę. Szanujący klient szanuje producenta. Warto o tym pamietać jak bedzie sie miało zachcianki.

Co do wyczynu to jak chce sie kupic modny model f3b f3f to cena wynosi min 1eur za 1g modelu. Za f5j jest jeszcze wyższa.

 

Ale to chyba odbiega od tematu wątku.

Toxiki lataja doskonale .i oczekiwanie na nowe modele   jest długie dla "NIEZNAJOMYCH"...dlatego mam 2 szt  jeden na co dzień drugi w rezerwie na ""niedzielę"...a Leszek / od respekta / sympatyczny gościu dobrze robi ,że się ceni..."dobry doktór to drogi doktór"... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią przeczytałbym -od osoby znającej fakty ,nie mity jak faktycznie wygląda ,od czego trzeba zacząć,jakie +- są koszty aby rozpocząć produkcję modelu laminatowego dla ludu/wyczynowego.Jak współcześnie wygląda to od strony projektowania,testowania do pierwszego lotu.Podejrzewam iż nie znajdzie się odważny aby to przedstawić ,pewnie tajemnice  :)  ,choć kto wie..

 

O tym można by książkę napisać. I doktorat na MEiLu, więc mnie lepiej nie podpuszczaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto czeka rok ten czeka ;) na Respecta jest kolejka wynikająca z możliwości produkcyjnych 2.5 - 3 modele na miesiąc (dla wiekszosci klientów ;) ). Ale Leszek nie lubi klientów marudzących na cenę. Szanujący klient szanuje producenta. Warto o tym pamietać jak bedzie sie miało zachcianki.

Co do wyczynu to jak chce sie kupic modny model f3b f3f to cena wynosi min 1eur za 1g modelu. Za f5j jest jeszcze wyższa.

 

Ale to chyba odbiega od tematu wątku.

3 modele na miesiac to on to z jednej formy klepie?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jerzy Markiton

Zwątpiłem....

Wiesiu ? Ile form chcesz codziennie obskoczyć  ? Tfu.. nie codziennie, w 12-14 godzin  dziennie ? Przez ile dni w miesiącu ? Próbowałeś kiedyś, że się tak nieśmiało zapytam ? Powyższe spowodowało, że mam wątpliwości...

Już się zamykam, klikam - nie powiadamiaj...

- Jurek

Tfuuu - "przestań obserwować ten temat"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Panowie, czy macie może jakieś wieści co do losów strony p. Kwarcińskiego? Od jakiegoś czasu wygląda na chronicznie padniętą, a nie zapisałem na taki wypadek kontaktu mailowego - gdyby ktoś dysponował, będę wdzięczny za informację w wątku lub na PW.

Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję skontaktować się z panem Leszkiem , niestety jego strona i skrzynka email związana z ta stroną przestała działać.

Z tego co wcześniej mi pisał przebywa we Francji i rzadko odwiedza Polskę.

W związku z tym jeśli ktoś ma inny email lub nr tel. proszę na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami na to zapracowaliśmy :wacko: więc żabojady przechwyciły nam p. Leszka.
 
http://www.modelpascher.com/store/index.php/catalogsearch/result/?cat=0&q=KWARCINSKI
http://silencemodel.fr/category.php?id_category=133

 
Przesylam na PW adres, którym dysponuję. Nie wiem, czy to ten sam co był na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.