Skocz do zawartości

Backfire F5F


Marcin851
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko bo nie znam się wogóle na elektronice :) Mogę podłączyć w telemetrii czujnik napięcia pod kable pakiet-regulator gdzie mi popłynie prąd około 250A ? Te kabelki są bardzo cieniutkie no i ciekawi mnie do ilu Volt można taki czujnik podpiąć skoro moduł pracuje 3.5-9V a ten czujnik podpinając pod pakiet np 16.4V to jak on to znosi? - tam jest jakieś zabezpieczenie układu przed spaleniem? (do ilu Volt ) ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin,

mój czujnik (graupner) podpina się pod złącze balansera. Analizuje napięcie każdej celi i całego pakietu.

Twój czujnik między paket a regulator wpina się na jakiejś przejściówce ? Co to za czujnik (producent / typ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyszedł pakiecik 5s - ale cegła w porównaniu do 4s :o

 

post-8925-0-19136600-1435605869_thumb.jpg

 

i tu pojawił mi się problem z wyważeniem z pakietem 5s, mimo dodatkowego pakietu zasilającego elektronikę ( +100g ) znajdującego się zaraz za silnikiem (pod regulatorem) musiałbym dołożyć jeszcze >50g na dziob a miejsca brak :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam takiej wielkości podkładki z nierdzewki, może wpakować ją pomiędzy kołpak a kadłub? oczywiście odpowiednio powiercić otwory dla przepływu powietrza hmmm...  coś pomyślimy :)

 

Przymierzyłem 4s i wyszło idealnie :)

 

post-8925-0-19532600-1435781100_thumb.jpg

post-8925-0-80567200-1435781339_thumb.jpg

post-8925-0-17725900-1435781355_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.