Skocz do zawartości

RCH Ellipsoid Evolution - wyposażenie i montaż


SowaFSO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie długo stane się posiadaczem Ellipsoida. W temacie chciałbym dobrać wyposażenie a gdy już wyczekiwana paczuszka zostanie zamówiona i dojdzie to jakaś mała relacja z montażu i oblotu.

 

A więc... jakie wyposażenie Panowie mogą polecić, głównie chodzi mi o silnik (jakiś Emax mi się widzi) serwa sg90s metalowe tryby a regiel ZTW serii Beatles 60A. Silnik w miarę oszczędny ale wydajny (pełna winda do góry)

Zasilanie 3S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

  mg90s tower pro ?

ja bałbym się w porządny model wkładać...

 

2x rozwaliłem przez towerki mg90s  model. w tym raz mocno.

błędy zerowania -i powrót do neutrum poprzedzony wachlowaniem. 

 

kiedyś skusiłem się bo tanie... wziąłem ze 12 sztuk.

wszystkie miały spore błędy neutrum na dźwigni około +  - 1 mm. czasem więcej.  na końcu lotki czy steru wysokości było już + - 2mm  i modele nie dawały się wytrymować w sposób powtarzalny...

 

  średnio w co trzecim mg90s po kilku lotach pojawiały się wspomniane samowzbudzenia w okolicy neutrum. Po puszczeniu drąga -serwo zamiast wrócić do zera przelatywało kawał w drugą stronę -i tak kilka razy zanim się ustawiło. podobnie przy szybkim wychyleniu -pojawiło się 'trzepotanie" .

do tanich wolnych i mało precyzyjnych piankowców się nadadzą...  do względnie precyzyjnego modelu nie. bo będzie latał jak pianka lub gorzej.

moje towerki  poszły do easyglidera dla Młodego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.