Skocz do zawartości

Katana X-Lite 2m, Katana 1,8 ADW-Saito125


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 450
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość slawekmod

Waga będzie podana jak zmontuję całość :D

 

Przymierzyłem silnik, jako że mam w nadajniku dwa cyfrowe kanały to ssanie i wyłącznik zapłony zrobię na dwóch mini serwach.

 

dsc0114mt2.jpg

 

jutro zmierzę prześwit między końcówką łopaty śmigła a podłożem i trzeba myśleć o jakimś węglowym podwoziu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać super wykonanie, wszystko spasowane i ładnie zrobione, muszę trochę podpatrzyć bo mnie też "kręci" takie wycinanie, sklejanie itd. itp. i może kiedyś też przedstawię jakiś modelik własnej roboty :faja: ale jak na razie to czekam na wdzianko dla Katany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Dzięki za dobre słowo :D .Jeszcze daleko mi do kolegów z tego forum z jakością wykonania.Dzisiaj dorobiłem drugą lotkę, poszło szybciej niż z pierwszą, teraz pozostało szlifowanie, szlifowanie i jeszcze raz szlifowanie celem dopasowania wszystkiego jak trzeba i wyrównanie wszelkich nierówności.

 

dsc0119.jpg

 

dsc0120.jpg

 

dsc0121.jpg

 

Teraz trzeb zrobić maskę z laminatu i kabinkę ( też z laminatu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Heheh, fiolet od dołu.Jakieś tam pomysły mam na oklejanie.W następnej kolejności będzie Edge 540 (rysunki dla Piotra) no i Extra (plany od Grzegorza ).Extrę wykonam jako pierwszą i zaczynam gromadzić już materiały.Grzesiu, zrobię plany skrzydła i stateczników to otrzymasz je odrazu po skończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Sławku

 

Świetnie wykonana robota !

Ja jestem na etapie budowy Katany X-Lite 1.4m.Tyle że wszystko wycinam ręcznie.

Przy okazji czy mógłbym prosić o plany Edge 540 i Extry które Ty będziesz budował ?

Na pewno któreś z nich będzie u mnie jako następne po Katanie.

Pozdrawiam wszystkich

Michał

misiaa28@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Plany Edge 540 są autorstwa Piotra z forum, ja tylko mam co nieco pozmieniać i zmniejszyć więc to z Piotrem trzeba rozmawiać na temat planów.Plany Extry są w necie , ale mają skrzydła i stateczniki styro, ja je poprzerabiam na konstrukcyjne pod laser.Plany będą w dyspozycji Grzegorza więc o nie trzeba zapytać właśnie Grześka.Jednak z jednymi i drugimi planami chwila zejdzie.Jak zacznę budować Extrę to będzie oznaczać że plany są gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.