Skocz do zawartości

RWD-5 KIT ELJOT 1/4


Gość horn3t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, robas69 napisał:

Moze w wojskowym malowaniu? Na Allegro jest saito fa 100 t czyli 16cm3. Wydoli w DKD 1?

Masz zamiar latać 3D ? ( do mojego 188 cm 4,5 kg  do lotu wystarczył by silnik 10cm w 4 takcie  mam ASP 70 i  do startu potrzebuje max 70% a ma założone śmigło 16x4)

Co do malowania mam srebrny oratex więc coś w ten deseń (mam za dużo wojskowych więc coś z cywila ,obstawiam SP=LOP) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, robas69 napisał:

Paweł to jaka pojemność silnika do 2,2 m DKD? Pan Leszek podaje masę ok. 4,5 kg.

Jak bym go robił ( a był taki plan ) to wsadził bym ASP 91 fs i śmigło 17-18 x 4-6 on ma duża maskę  wypadało by śmigło wystawało

do RWD 5 mam NGH 38 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gadałem o tym  z Heniem (chyba będzie w sobotę na targach to sobie znowu pogadamy ) ,ale taki mam wolny a chcę   benzynę  a kto każe latać na MAXa

Mam ZERO  1,9m wszyscy twierdzą że to model max 120 w 4 takcie a ja wsadziłem 180 i to jest przyjemność z latania 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w moim RWD mam saito 36cm. Do tego jeszcze 250g ołowiu na przodzie. Model lata świetnie w średnim zakresie obrotów na śmigle 19x8, a w razie potrzeby mocy jest pod dostatkiem aby model wyciągnąć z opałów, czy też pobawić się trochę w powietrzu, a nie tylko latać z lewej do prawej.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2020 o 11:00, marcelizor napisał:

Wczoraj napisał do mnie autor konstrukcji Leszek Jura. Nie udziela się na forum, ale zagląda. Napisał między innymi, cytuję "Oświadczam że zarówno 2,05 jak i 2,5m posiadają w cenie KIT amortyzatory".

Mogę potwierdzić  amortyzatory w 2,05, robię właśnie ten model, bardzo udany zestaw.

Pozdrawiam

Paweł
 

 

rwd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.