Skocz do zawartości

http://modelemax.pl/


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 216
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

Zamówiłem, dostałem... Ale...

Zamówiłem 3 płyty epp no i inne drobiazgi,

A dostałem Tylko JEDNĄ płytę no i to jeszcze przerwaną i powgniataną.(reszta towaru OK)

 

Zadzwoniłem ale akurat nie było szefa w budynku no i jutro mają oddzwonić...

 

EDYCJA:

Dziś pięknie zadzwonił do mnie właściciel firmy i wszystko zostało wyjaśnione, jak wiadomo: człowiek nie jest nieomylny...

Dziś 2 płyty zostały wysłane.

 

 

Ogólnie bardzo polecam, szybka i fachowa obsługa ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli potrzeba mi czegoś na szybko, to korzystam z tego sklepu. Do modele.sklep mam 0,5h drogi, ale z nimi nie chce mieć nic do czynienia, a tym bardziej osobiście. Wybór padł na Modelemax i jak dotąd jestem bardzo zadowolony. Kilka transakcji zrealizowanych i 100% zadowolenia. To co kliknę na stronie, następnego dnia jest u mnie.

Gorąco polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem paczkę w piątek rano, o 13 już była wysłana. Dzisiaj dotarła, z powodu tego że wczoraj niemogłem odebrać. Wszystko ok, ładnie zapakowane, solidnie zapakowane. Jestem bardzo zadowolony. Kontakt z obsługą bardzo dobry. Polecam ten skep, no i mają ceny bardzo przyzwoite. W sklepach w woj.śląskim zapłaciłbym o wiele więcej. 100% zadowolenia, polecam ten sklep ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem w tym sklepie wczoraj ... Osobiście i niestety bardzo się zawiodłem .Chciałem u nich kupić łopatki ,klej i kołpak .Pan(Szef) ,którego zastałem w sklepie powiedział ,że nie ma czasu mi sprzedać!!! powiedział ,że jakby się mną zajął to zaniedbał by innych klientów .SZCZERZE NIE POLECAM TEGO SKLEPU!!!! A specjalnie pojechałem do Jeleniej Gry ze Zgorzelca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem tam wiele razy , nawet w tym miesiącu i jest to jeden z moich ulubionych sklepów . Może poprostu Krzysiu miał bardzo duzo zamówień lub właśnie pakował paczkę dla mnie :) .

 

Czesto jest tak że jak jedziemy osobiście to wiele rzeczy chciało by się poogladać i nie do końca wiemy co by jeszcze nam się przydało i przez godzinę sprawdzamy cierpliwość sprzedawcy , więc nie dziw się że sprzedawca zajmuję się też zamówieniami internetowymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek22 a zamawiałeś przez internet? Wątpię. Więc się nie dziw. Tak się składa, że też wczoraj byłem w sklepie i usłyszałem od Krzyśka to samo, lecz ja zamówiłem swoje rzeczy dzień wcześniej i gdy przyjechałem ładnie miałem wszystko naszykowane. Wczoraj chłopaki przyjmowali dostawę, roboty od cholery, sam im pomagałem rozładować, żeby Krzysiek mógł spokojnie obsłużyć gościa, który zachował się dokładnie tak samo jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się albo prowadzi sklep stacjonarny albo internetowy a nie łapać wszystkie sroki za ogon a później sobie nie można dać rady.

Mogę bez problemu podać przykład sklepu gdzie prowadzi się sklep internetowy i stacjonarny a obsługa zawsze ma czas dla "normalnych" klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak ja to czytam włosy jeżą mi się na głowie te co pozostały, normalnie jakbym się przeniósł w czasie, ostatniego jedynego właściwego ustroju...

Jak można tak traktować klienta :shock: ...nie ma czasu mi sprzedać... to słyszałem za komuny, jak pani z kiosku wychodziłą gotować obiad, powiedziała przyjdź później, bo nie mam czasu.. normalnie cykl programu nie do wiary...

Krótka opowieść, brat był w sklepie modelarskim w Irlandii, pooglądać modele helików to sprzedawca nie chciał go dosłownie wypuścić ze sklepu. Pokazywał przeróżne modele, pytał czy już latał helikami, proponował mu jaki model będzie najlepszy na początek...itd. Długo by pisać... u nas dziwimy się, że tak mało jest osób zajmujących się tym hobby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym coś mówił ale każdy w tym temacie się żali że mu zły towar wysłano po czym wychwala ten sklep :crazy: Kojarzy mi się to z cytatem wujka stalina :

"Amerykanie są jak Rosjanki; im więcej ich tłuczesz, tym bardziej ciebie kochają."

 

Czemu nikt nie chwali sklepów gdzie obsługa nie myli co w drugiej paczce towaru ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Marcin, bo w tym kraju to wszystko takie po... pokręcone.

Zawsze powtarzałem i powtarzam i będę powtarzać, że w jedności siła.

Raz przydażyło się, że klient X dostał nie ten lub nie taki towar jak zamawiał, drugi raz i...

Idzie informacja o tym w "świat" i...

Zwieramy szyki i przez np. kwartał nie robimy (wszyscy z tego forum) zakupów w tym sklepie.

Może nie będzie to jakiś wielki dyskomfort dla sprzedającego ale zapewne jakiś "ślad" powinno to zostawić.

Kilka razy było na różnych forach "głoszona akcja" antypaliwowa, że np. przez tydzień nikt z obywateli Polski nie tankuje na danej sieci stacji paliw.

No ale jedność w naszym narodzie jest pojęciem BARDZO względnym.

Na papierze, dyskusjach, tak, owszem ale jak przychodzi do czynów, to jest tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepan też robiłem u nich zakupy przez internet i złego słowa powiedzieć nie mogę.

Tak jak pisałem wcześniej, sporadycznie wpadka może przytrafić się każdemu, bo tylko ten się nie myli, co nic nie robi. A jak jest to dość często powtarzający się proceder, to co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dwa lata temu wrobiono mnie w organizację Pucharu Świata w wolnolotkach.Bardzo skromny budżet nie pozwalał na żadne zakupy nagród,skromne souveniry i do tego grochówka to wszystko co mogłem zaproponować zawodnikom.Pomyślałem sobie napiszę do sklepów modelarskich może ktoś się odezwie i pomoże.Odpowiedział tylko jeden !! Pan Andrzej z Modelemax , ufundował nagrody dla juniorów i w tym roku również nic za to nie chcąc całkowicie bezinteresownie !!

Często robię tam zakupy przez net ostatnio miałem problem bo kończyłem kabinkę do mojego ASW 27 i w Modelemax był komplet osprzętu do tej kabinki ale że kosztowało to prawie 100zł a bałem się że będą kiepskiej jakości poprosiłem Pana Andrzeja o fotki w większej rozdzielczości.Oczywiście dostałem je bez problemów a przyrządy zakupiłem i jestem zadowolony.Takich przykładów mogę podać jeszcze kilkanaście ale myślę że wystarczą te dwa by przekonać się do tego sklepu i jego podejścia do klienta !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo dużego i znanego wrocławskiego sklepu modele.sklep.pl bardzo często robię zakupy w Modelemax. Bogaty asortyment towarów dla zaawansowanych modelarzy , szybka wysyłka zamówionego towaru i miła obsługa świadczy o profesjonalizmie właściciela. Nie szyka kupować w zimie potrzebne nam rzeczy, kiedy można czekać tygodniami . Jeśli coś potrzeba na najbliższy weekend, ten sklep dostarczy to na czas. Przekonałem się juz wiele razy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.