Skocz do zawartości

http://modelemax.pl/


pilot

Rekomendowane odpowiedzi

Tak Kamil, ciekawe ilu z nas może odliczyć VAT. Jak idziesz do pierwszego lepszego sklepu dla konsumentów (czytaj nie firm) to masz zawsze podane ceny brutto bo takie ceny nas interesują i sa podawane domyślnie. Również domyślnie firmy patrzą za cenami netto więc powinno byc to jakoś dostosowane w sklepie do typu konsumenta itd.

No ale mniejsza o to. Dla mnie sklep jest jak najbardziej do polecenia. Co prawda kupowałem u nich tylko 2 razy ale komunikacja mailowa z osobą sprzedającą, czy właścicielem była bezproblemowa a i telefoniczna również. Jedyne do czego miałem uwagi to np. do nierozważnego pakowania nadajnika i innej elektroniki oraz rzeczy delikatnych z rzeczami ciężkimi (np. z silnikiem, żelazkiem). Doszło do mnei bardziej cudem. No ale jezeli pakowanie poprawili (Kolega wyżej pisał o balsie) to super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 216
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czytania ze zrozumieniem uczą w podstawówce w klasach 1-4 . Nie doszukuj się kolego błędów w działaniu programu bo program informuje czy cen jest netto czy brutto , A większość firm zdecydowanie preferuje ceny netto bo VAT sobie odlicza .

 

Nie chodziłeś do klasy 1-4 ? Przeczytaj co napisałem !! Podałem nazwę firmy, w której pracuje żeby kurier szybciej trafił nie wiem czemu ale im to pomaga w mojej lokalizacji. Cenny netto nie powinny być prezentowane bo nie podałem NIP. Gdyby ktoś ten sklep zrobił z głową to cenny netto powinny byc wyświetlane po podaniu nazwy firmy oraz OBOWIĄZKOWO po podaniu NIP. W przypadku firmy jednoosobowych (samozatrudnienie) nazwa firmy nie jest wymagana gdyż jest to imię i nazwisko. W obu przypadkach ważny jest NIP. Tyle na temat. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podałeś nazwę firmy ,to raczej się nie dziw ,że ceny wyskoczyły inne. Mi się to nigdy nie zdarzyło w tym sklepie, ale podaje adres prywatny, a kurier i tak przyjedzie tak samo jak do Ciebie. A oto Twój wpis:" Gdyby ktoś ten sklep zrobił z głową to cenny netto powinny byc wyświetlane po podaniu nazwy firmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem czteroportową ładowarkę Hitec-a z wbudowanym zasilaczem sieciowym aby usprawnić i przyśpieszyć ładowanie pakietów lipo. Niestety po szóstym ładowaniu i powrocie z lotów ładowarka po podłączeniu do sieci nie zadziałała :( . Natomiast po podłączeniu zewnętrznego zasilacza 13,4V, pracowała bez zarzutu. Zasilacz sieciowy padł. No cóż zdarza się nawet najlepszym producentom. Email do sklepu. Szybka odpowiedź z prośbą o kontakt telefoniczny. Proszę przysłać ładowarkę. Minęły dwa tygodnie, telefon ze sklepu - wysyłamy ładowarkę :) . Liczyłem że potrwa to dłużej. Po otwarciu przesyłki okazało się że... otrzymałem całkiem nową ładowarkę :) .

Profesjonalizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w zeszłym roku będąc na dolnym śląsku byłem u nich osobiście, fakt trafić do nich nie łatwo szczególnie jeżeli ktoś nie zna Hirschberg ( Jelenia Góra) ale na miejscu olśnienie. Tak zaopatrzonego sklepu nie widziałem jeszcze a trochę tych sklepów odwiedziłem osobiście. Na prawde wszystko co mają wystawione na stronie to na sklepie jest nie ma się do czego doczepić. Polecam.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce jakoś specjalnie reklamować ale wszystkie zakupy są ok, i jest to jeden z lepszych sklepów (ceny, jakość obsługi etc), maja dobre podejście i jak coś zwalą to starają się to naprawić. Jak na razie tam najwięcej rzeczy kupiłem i mnie nie zawiedli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Co do pozytywnych opinii to trudno się nie zgodzić że takich jest większość ale, spróbujcie po negocjować cenę a wtedy się okaże że nie jesteście mile widziani, a na wskazanie że gdzie indziej można kupić taniej to odpowiadają że oni sprzedają a nie rozdają. Takie podejście do klienta w tych czasach to raczej dobrze nie rokuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Tu należy zauważyć dwie rzeczy mianowicie sklep jak sama nazwa mówi sprzedaje nie produkuje serwa i inne rzeczy zatem ciężko sprawdzić każde serwo czy działa i tak jest z wieloma rzeczami . Poza tym w wielu przypadkach sprawdzenie i otwarcie pudelka kończy się uwagą że sprzedano używany towar . Co do negocjowania cen sklep ma możliwie atrakcyjne ceny wynikające z aktualnych cen zakupu . Wiele sklepów na swoich stronach posiada w ofercie towar tańsze jednak proponuje zweryfikować ta cenę , bo wielokrotnie można usłyszeć ze w nowej dostawie produkt jest droższy o 100 PLN i w takiej cenie trafi do naszych rąk . W M.M 99% produktów na stronie jest dostępnych i tylko w wyjątkowych przypadkach można trafić na coś co dwie osoby zamówią jednocześnie a jest 1 szt... Jeśli wybieramy sklep i towar zgadzamy się z jego ceną a negocjować możemy zakupy powyżej 1000 PLN bo wtedy ma to sens . Troszkę wiec koledzy rozsądku negocjacje to na allegro i z ręki do ręki a sklep to sklep wybieram kupuje i dziękuję ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, ja już trochę na tym świecie żyje i mam świadomość kiedy i o ile się targować, a negocjacja dotyczyła zakupu aparatury MZ-24  a więc chyba wiesz za ile jest u nas a za ile np. u Lindingera. I nie mów że to jest nierozsądne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pozytywnych opinii to trudno się nie zgodzić że takich jest większość ale, spróbujcie po negocjować cenę a wtedy się okaże że nie jesteście mile widziani, a na wskazanie że gdzie indziej można kupić taniej to odpowiadają że oni sprzedają a nie rozdają. Takie podejście do klienta w tych czasach to raczej dobrze nie rokuje.

Witaj,

 

Nie zgodzę się. Zależy ile i za ile kupujesz i z kim rozmawiasz. Ja kupiłem u nich sporo silników AXI i ceny były duuużo lepsze niż w innych sklepach.

Poza tym ich ceny są wg. mnie jedne z najlepszych w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.