Skocz do zawartości

Spitfire 1:10 z gazety DeAGOSTINI


Mars_2000

Rekomendowane odpowiedzi

Byczek - jak tam forum spita? Na pewno dzial "giełda" rozrósł się :rotfl:

 

forum spita zamarł, w dziale giełda cisza. Kolekcja Dea odchodzi do lamusa 8)

 

Ładziak, ile modeli zostało ulotnionych to dokładnie nie wiem, z tego forum wiem że trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

no typowo po Polsku aby sąsiadowi krowa padła :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Gdybym nie był miłośnikiem zwierząt to powiedziałbym: Jeśli daje droższe i gorsze mleko od innych to niech padnie. Bardzo mnie cieszy jeśli ktoś zarabia uczciwie ale według mnie to co robi DA nie jest uczciwe i przydałaby im się nauczka. To że mamy tzw. wolny rynek niczego nie tłumaczy, bo istnieje też pojęcie etyki w biznesie. Strat DA nie poniesie bo to czego nie sprzedadzą w Polsce upchną gdzie indziej. To są przecież kolekcje wędrujące. Na szczęście najbardziej poszkodowani tzn. dzieciaki, którym na dowolnym etapie zabrakło kasy lub umiejętności, drugi raz podobnego błędu nie popełnią. Podejrzewam,że na Dr.1 nie ma już takiego "owczego pędu" i kupują go tylko Ci którzy wszystko przemyśleli 8). Właściwie to powinienem się cieszyć z obecnych" sukcesów" DA :jupi:, bo gdyby zaproponowali coś tańszego, bardziej przyjaznego w lataniu i eksploatacji, tłok na lotnisku mógłby się zrobić taki jak w porcie lotniczym im. Kennedy'ego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
...a pojawiła się także wersja szybkościowa

Tym razem może chodzić o wersję szpiegowską albo z automatycznym pilotem ?

http://allegro.pl/spitfire-1-10-najslynniejszy-mysliwiec-ii-w-s-i1268354162.html

Ale ten brak "czujnika radiowego" :shock: pozwala na zbudowanie tylko wersji tradycyjnej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie wygląda jak by to budował "profesjonalny modelarz", przynajmniej takowy nie oklejał tego modelu i nie tylko.... :roll:

Eeee tam... Modelarz jest profesjonalny(pewnie po technikum modelarskim skończył studia na kierunku "modelarstwo") i "doświatrzony", tylko jeszcze nigdy wcześniej nie używał folii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.