Jump to content

Dlaczego nikt nie wspomniał o zamknięciu sklepu na Łukaszewicza?


krankor
 Share

Recommended Posts

Może ktoś o tym już pisał, a ja nie zauważyłem.

Dzisiaj zostałem niemile zaskoczony podczas próby zrobienia zakupów "w sposób analogowy"   :D w sklepie sieci "Modelarnia.pl" na Łukaszewicza w Poznaniu. Szyld oczywiście jeszcze jest, ale w szybach wystawowych pusto, wewnątrz pusto. A na lewej szybie duża reklama najbliższego podobnego sklepu - Modelmotoru - z mapką jak tam dojść. Bo dojechać to już zupełnie inna droga.

Fryzjerka z sąsiedniego lokalu twierdzi, że sklepu nie ma już tam od lutego! Ale mówi jednocześnie, że te same sklepy są w Krakowie, Piasecznie i Warszawie  :shock: . Zajrzałem do reklamowanego na szybie sklepu i się jeszcze bardziej zasmuciłem. Sklep chyba nieco mniejszy, ale jest w nim dużo mniej właściwie wszystkiego, czego można dotknąć, pomacać

Nikt zniknięcia sklepu z tej starej lokalizacji, sklepu znanego od bardzo dawna modelarzom, którzy sami rzeźbią modele, nie zauważył?!

Czyżby wszyscy kupowali już tylko przez internet?

P.S. Byłem tak zaskoczony zniknięciem jednego z ulubieńszych moich sklepów od dzieciństwa, że zapomniałem pstryknąć zdjęcie pustych ścian.

Link to comment
Share on other sites

Uff... toś mnie Grzegorz zaskoczył :( . Właśnie w najbliższym czasie planowałem wyjazd i przy okazji zakupy. No cóż musimy sobie radzić inaczej, jednak atmosfera sklepu modelarskiego jest niepowtarzalna. Zawsze po wejściu czułem dreszczyk. Rozmarzyłem się.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

           Krzysiek Szykowski założył drugi sklep w Gdańsku, który funkcjonował kilka lat. Teraz mamy czas Internetu i aby "zarobić na chleb", trzeba szukać klientów w całej Polsce i Europie. Tak jak to robi właściciel Model Motor z Poznania.

Około 3 lat temu Krzysiek wyemigrował do Niemiec. Teraz, przy unormowanych godzinach pracy, ma więcej czasu na modelarstwo. Zbudował nowe modele i systematycznie lata z niemieckimi modelarzami.

Darku!

Myślę, że Krzyśkowi będzie bardzo miło jak osobiście prześlesz mu pozdrowienia na e-mail: krzysztofznany@o2.pl

 

pozdrawiam

Staszek

Link to comment
Share on other sites

Krzysiek już ponad 6 lat temu wyemigrował do Hamburga.

 

A co do przyczyny zamknięcia sklepu w Poznaniu to jest ciut inna niż tutaj opisujecie (przynajmniej z tego co wiem), ale nie mogę niestety jej zdradzić.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.