Skocz do zawartości

Dlaczego nikt nie wspomniał o zamknięciu sklepu na Łukaszewicza?


krankor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś o tym już pisał, a ja nie zauważyłem.

Dzisiaj zostałem niemile zaskoczony podczas próby zrobienia zakupów "w sposób analogowy"   :D w sklepie sieci "Modelarnia.pl" na Łukaszewicza w Poznaniu. Szyld oczywiście jeszcze jest, ale w szybach wystawowych pusto, wewnątrz pusto. A na lewej szybie duża reklama najbliższego podobnego sklepu - Modelmotoru - z mapką jak tam dojść. Bo dojechać to już zupełnie inna droga.

Fryzjerka z sąsiedniego lokalu twierdzi, że sklepu nie ma już tam od lutego! Ale mówi jednocześnie, że te same sklepy są w Krakowie, Piasecznie i Warszawie  :shock: . Zajrzałem do reklamowanego na szybie sklepu i się jeszcze bardziej zasmuciłem. Sklep chyba nieco mniejszy, ale jest w nim dużo mniej właściwie wszystkiego, czego można dotknąć, pomacać

Nikt zniknięcia sklepu z tej starej lokalizacji, sklepu znanego od bardzo dawna modelarzom, którzy sami rzeźbią modele, nie zauważył?!

Czyżby wszyscy kupowali już tylko przez internet?

P.S. Byłem tak zaskoczony zniknięciem jednego z ulubieńszych moich sklepów od dzieciństwa, że zapomniałem pstryknąć zdjęcie pustych ścian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff... toś mnie Grzegorz zaskoczył :( . Właśnie w najbliższym czasie planowałem wyjazd i przy okazji zakupy. No cóż musimy sobie radzić inaczej, jednak atmosfera sklepu modelarskiego jest niepowtarzalna. Zawsze po wejściu czułem dreszczyk. Rozmarzyłem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

           Krzysiek Szykowski założył drugi sklep w Gdańsku, który funkcjonował kilka lat. Teraz mamy czas Internetu i aby "zarobić na chleb", trzeba szukać klientów w całej Polsce i Europie. Tak jak to robi właściciel Model Motor z Poznania.

Około 3 lat temu Krzysiek wyemigrował do Niemiec. Teraz, przy unormowanych godzinach pracy, ma więcej czasu na modelarstwo. Zbudował nowe modele i systematycznie lata z niemieckimi modelarzami.

Darku!

Myślę, że Krzyśkowi będzie bardzo miło jak osobiście prześlesz mu pozdrowienia na e-mail: krzysztofznany@o2.pl

 

pozdrawiam

Staszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.