Skocz do zawartości

Jak nie zostałem milionerem


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jezuuu... Naprawdę jest jeszcze ktoś, kto się łapie na te historyjki? Odziedziczony bajeczny spadek, złoto dla zuchwałych z Nigerii, czy akcje dobroczyńców? Naprawdę, świat i ludzie nie przestają mnie zadziwiać. Przecież te numery w sieci krążą od 10 czy 15 lat, oszukano dziesiątki tysięcy ludzi, napisano na ten temat setki razy i ciągle ktoś wierzy w dobre wróżki? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka cytatów ze Stanisława Lema, które chyba nic nie straciły na aktualności...

 

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

 

Nie ma takich bredni, w które ludzie nie byliby w stanie uwierzyć.

 

Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta.

 

 

może dlatego, że wraz z rozwojem technologii  ...

 

im bardziej zaawansowane technicznie (doskonalsze!) medium, tym bardziej prymitywne, błahe i bezużyteczne wiadomości są przy jego pomocy przekazywane.

 

i (to już z polityki), chyba prorocze...

 

Na szczęście Kaczyńscy przeminą, choć zdążą popsuć gospodarkę. Czeka nas zastój. Ale tylko przez cztery lata. Potem naród jak koń, któremu ktoś przystawił kaktus pod ogon, zacznie wierzgać i wszelki ślad po bliźniakach zaginie. Oni po prostu znikną w tym bezmiarze obietnic bez pokrycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...
W dniu 16.10.2017 o 12:47, RomanJ4 napisał:

Kilka cytatów ze Stanisława Lema, które chyba nic nie straciły na aktualności...

Cytat

 

Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

:D cytat fajowy ale nie jest z Lema, choć jest jest przypisywany Lemowi powszechnie ;)

To coś jak z propagandą (nie tylko pisowską, ale ogólnie propagandą?) kłamstwo powtórzone 1000 razy wydaje się prawdą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.