Skocz do zawartości

Budowa Brown B2 Miss Los Angeles


robert.pilot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Brown ponownie lata... Dzisiaj wykonane pięć startów i 5 lądowań.
Pozdrawiam.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc w realizacji mojego marzenia, jakim było zbudowanie modelu od zera i latanie nim...
989e7c02a8f8621b13ba1e9b9e8c9d92.jpg0df983230f7b928a1160faafadda401d.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo się cieszę, że model spełnił Twoje oczekiwania.

Realizacja modelu od zera sprawia, że czuje się z nim emocjonalną wieź a stwórca i jego dzieło często zostają ze sobą już na zawsze ?

Proponowałbym tylko powiększyć nieco koła i oczywiście nowy lakier na masce mu się należy  a potem ..... 100 lat udanych lotów życzę ?

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Super ?.

Z tego co widzę, jest to pianka kryta jednostronnie folią ameliniową - czy tak?

Czy mógłbyś zrobić zdjęcie odciągów podwozia? Dorobiłem do swojego Fokker-a golenie z płaskownika 2mm i jest trochę za bardzo wiotkie, bez odciągów się nie obędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, dokładnie takie coś
https://images.app.goo.gl/9HZvpEweUGQyQkGaA
Wcześniej robiłem pokrowce z podobnych folii ochronnych na szyby samochodów ale są trochę słabsze.

Z odciągami trochę przekombinowałem, miało być inaczej, podwozie okazało się za sztywne i musiałem coś wymyśleć, żeby od nowa podwozia nie robić. Parę fotek z budowy ...
Jutro zrobię jeszcze fotki to podeślę. 54cf0704279f76c732849bb17438cc32.jpg3f0882827b40cafa7ba9fc87a24ec843.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.