Skocz do zawartości

RWD-9 1,92m +video


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

I co tam na warsztacie?? Jakiś efekt końcowy jest? Nie mówię o marketingowym ale o wizualnym. Chociaż jedno i drugie mogło by być. No tak najpierw targi. Swoją drogą kiedyś kupiłem Fabię jak tylko się ukazała. Ale nie mogłem jej odebrać do czasu zakończenia targów samochodowych. Wytrzymała tylko rok. Za szybko na targi za mało na testach. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Model nie wejdzie do sprzedaży dopóki nie zostanie ulotniony, żeby nie było że nielot.

Przy takiej pogodzie trochę to potrwa.

A pewnie jeszcze najpierw pojedzie na targi , co jeszcze wydłuży ten czas.

Więc na model przyjdzie trochę poczekać.

 

 

Targi dopiero w lutym, więc przyjdzie jeszcze poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przeszkadzało że ma wejść do sprzedaży model nie oblatany, teza przeszkadza ,że czeka na oblot. :mrgreen:

Wiem że wszyscy się niecierpliwimy , bo i pogoda paskudna , a podłubało by się co nieco.

Jak przed chwila rozmawiałem z Bogdanem z Artexu, niestety dobrych wiadomości nie usłyszałem.

Przede wszystkim nałożenie się kilku projektów , do tego chorobowe personelu , przygotowanie modeli na targi, wszystko to zajęło całe zasoby osobowe firmy.

Do tego braki materiałowe i zła pogoda sprawiły że nikt nawet nie pomyślał o oblocie .

Myślę, że zbyt optymistycznie podszedłem informując was że model jest tuż tuż do zamówienia. Swoje musi jeszcze od leżakować i może to być nawet 2 miesiące.

Więc jak już na mnie wylejecie ostatnie wiadro popłuczyn , to miejcie na uwadze , że podobnego modelu nie było 70 lat na rynku modelarskim, to i 2 miesiące szybko zleci. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.