Skocz do zawartości

RWD-9 1,92m +video


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Tomek KOVERALL i będzie cacy moja RWD-6 też się w niego ubierze ;)

 

Zdecydowanie zgadzam się z Kamyczkiem.

Odkąd pokryłem tym Spacewalkera - nie uznaję już innego pokrycia do wiekszych (niż małe elektryczki) modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1200 zl to raczej malo konkurecyjna cena.Posiadam juz wilge z tej firmy i bylem bardzo zadowolony z jakosci jaka proponuje nam artex.No ale cena 350 wilgi do 1200 dla rwd to jednak sporo jak dla biednego modelarza z polski 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje wziąć na wstrzymanie:) choć przy tej wielkości i mechanizacji to cena do przełknięcia.Mnie martwi że to będzie Kit i gdzie składać taki ogromny model a potem gdzie go schować.:)

 

Widzę Jano , że się zachęciłeś jak już nie wielu będzie go miało. Ja mogę go dla Ciebie przechowywać jak dasz trochę polatać. Ja lubię latać trenerkami :lol2:

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek napisał:

Mnie bardziej martwi że nie ma dwóch,ewentualnie 4 silników

 

O czuję bratnią duszę :jupi: Rozumiem, że z Łosiem trochę nie wychodzi bo to model trudny w przeniesieniu do makiety (myślę o właściwościach lotnych). Może by tak innego cywila jak niepolskiego to pięknego i dobrze latającego DH-88 Comet? Tomku jesteś blisko włascicieli może im szepnij coś takie go na 3 metry :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geralt,

 

:shock: :shock: :shock:

 

Każdy lubi coś innego. Tylko nie wiem czy Artex by sprzedał więcej niż 2 sztuki takiego wielo-motorowca 3m (jeden dla Tomka a drugi dla Geralta) :lol2:

 

Darek

Odbiegamy od tematu, ale jak już mowa o wielomotorowcach to może w innym klimacie takim polatajcie:

http://www.theworldmodels.com/para/instruction/pdf/E268XM.pdf

http://www.airborne-models.com/html/productdetails.asp?ProductID=133

3 metry ma i aż 6 silników. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu , to zaczyna być odczuwalne zmęczenie materiału , znaczy się usera oczekiwaniem na model.

 

Najchętniej to w sobotę zabrał bym d. w k . i pojechał po model , najwyżej jeszcze golasa bez pudełka.

Tylko , że dziś przy okazji tel. dowiedziałem się że do 5.01.2009 firma ma kłódkę na zamki pozakładane :(

 

Chyba w takim razie pozostanie mi dokończyć plany Łosia , czekając na tego 5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.