Skocz do zawartości

RWD-9 1,92m +video


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 335
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Ja mogę być podminowany bo mam inwenturę i ponad pół miliona pozycji na magazynie .

 

Inwentura dobra na wszystko.. :lol: A modelu jak nie było tak nie ma.... a swoję drogą RWD roznieca dość mocne emocje i to niezależnie czy z depronu , sklejki czy z kratownicą z rurek duralowych w kadłubie. :wink:

 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wam nie pasuje ? Jaką widzicie krytykę w stwierdzeniu faktu na temat ceny materiałów i kosztów pracy urządzenia.

Witam

Jakie to proste. Do lasera mówisz - wytnij mi model- a on już się zapala i wycina, bo wie co ma wyciąć. Taki mądry jest. Czy Ty myślisz, że gotowy zestaw modelu to tylko koszt materiału i pracy lasera ? Ciekawe podejście do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Jędrek ja nie napisalem że to jedyne ale zakładam ze firma skalkulowala już wkład zwiazany z przygotowaniem formatek w cad, elementów tłoczonych itp . Największą niewiadomą moim zdaniem są obecne skoki walut co za tym idzie ceny materiału jakim jest balsa sklejka, i koszt energi elektrycznej która jak znam życie też podrożeje po nowym roku. Większość materiałów jest kupowana za dolary , euro czy jeny róznice kursu większości walut w stosunku do zlotego dochodzą do 50% dlatego deska balsy kosztowala 4 pln moze kosztowac 6 pln widzisz w tym coś dziwnego że materiał ktory stanowi 50 % ceny gotowego wyrobu drozejąc o 50% może spowodować realny wzrost ceny tego wyrobu o 25% . To czysta matematyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w dalszym ciągu nie wiem dlaczego podniecacie się czymś czego jeszcze nie ma,kombinujecie jak koń pod górę ile to będzie kosztowało.Ta cała egzaltacja jest śmieszna.Kamyczka który próbuje nawołyać do zdrowego rosądku ,deprymujecie, że tylko krytykuje.Ciekawe kto pierwszy powie że szarga świętości.

Ja w każdym razie tego nie kupuje bo:

1 nie mam sentymentów

2 skończyłem z trenerkami

3 nie chcę makiety którą może posiadać każdy modelarz w RP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta cena by nie była , dla tych którym polskie lotnictwo jest oczkiem w głowie , będą mieli podany na tacy model w pół makietowym wydaniu.

A dla nie latających trenerkami made in Poland tylko made in China , raczej się nie będzie nadawał.

 

Faktycznie spieranie się o cenę nie ma sensu.

Pojawi się modele w sklepach , będzie wiadomo ile trzeba będzie zapłacić. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam aż bedzie dostępny w handlu za odpowiednią cenę no i będzie latał :D to wtedy można dyskutować czy warto czy nie warto, choć nie chciałbym w przyszłym roku na Żarze zobaczyć same RWD :D

wolałbym mieć P11c w takiej skali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się Jano, najpierw nie było RWD, bo mało kto poradził sobie z tą konstrukcją .

A teraz nie będzie , żeby nie było że każdy go ma ?

 

A jak by to była "11", to tęsknił byś za rwdedziakiem ? :devil:

 

Myślę, że dyskusja jest cokolwiek chora. :roll:

Kto będzie chciał posiadać RWD-9 , to sobie kupi czy to będzie 800 czy 1200zł,

A kto będzie szukał trenerka, to sobie kupi chinola za 400-500zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zaznaczyć w temacie że dopuszczalne są tylko pozytywne opinie o tym modelu.

Bo nie wiem dlaczego w każdej odpowiedzi na mój post zakrada się aluzja do trenerka,czy mam się wstydzić tego że latam trenerkiem?

edit;mój trenerek był wietnamski i kosztował 219zł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 nie mam sentymentów

2 skończyłem z trenerkami

3 nie chcę makiety którą może posiadać każdy modelarz w RP.

 

Jak na razie to ja nie widzę Jano opinii na temat RWD tylko własną auto-opinię. I nikt nie zaznacza , że na swój temat musisz się pozytywnie wypowiadać... :lol2:

 

Darek

 

Edit - PS ...To w końcu latasz trenerkami czy już z nimi skończyłeś bo się wstydzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm znałem jedna taką na M co miała całkiem słodką :ass: ..... ale to było Panie za czasów gdy byłem piękny i młody ....a teraz zostało już samo "i" .........

a ja siem bawiem tym waszym licytowaniem .... najwyżej będę musiał dlużej zbierać drobne na zestaw .

Nic nikomu niewyliczam czym lata i na jakim sprzęcie bo g mi do tego .

Ba powiem nawet że jak ktos kupi sobie e-skaja to ja się cieszę razem z nim a jak se kupi niebieski ekran to tez się cieszę.........jak mu sie pokaże" system error" to tez sie cieszę razem z nim tylko mniej

 

jak śpiewał mój przyjaciel :

Nie potrafię skakać , nie potrafie leczyć

nie potrafie tańczyć , a cieszę się z malych rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.