Skocz do zawartości

V Piknik Modelarski w Radzyniu Podlaskim


kszczech
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, uwaga, uwaga !!!

Zapadła nieodwołalna decyzja.

 

Modelarze Radzyńskiego lotniska zapraszają na
 

V Piknik Modelarski w Radzyniu Podlaskim

 

który odbędzie się w dniach 1 i 2 września 2018 r.

 

Jak zawsze zapewniamy miłą atmosferę, wspaniałe warunki do latania po wycięciu okolicznych drzew i lasów, miejsca parkingowe, miejsca na rozłożenie namiotów na nocleg, namioty dla samolotów, wspólny grill oraz ognisko ze złocistym napojem.

Dojazd do lotniska będzie oznaczony.
Od strony Lublina obwodnicą aż do skrzyżowania ze znakiem na miejscowość Płudy - w lewo, do lotniska 1, 5 km. Od strony Międzyrzeca Podlaskiego na skrzyżowaniu – w prawo.

Współrzędne szerokości i długości geograficznej lotniska: 51.808369,22.629367

 

Czekamy na Was

 

W przypadku pytań jestem do Waszej dyspozycji. Piszcie, dzwońcie.

Krzycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

Mi się bardzo podobało,  mimo że miałem totalnie rozstrojony model , było super.

Jedynie żałuję że za krótko trochę byłem , ale zważywszy że w weekend pracowałem i w czasie pracy wyskoczyłem na piknik do Radzynia Podlaskiego , prawie 200km w jedną stronę, trochę polatałem , trochę pogadałem , ale że musiałem przedwcześnie się zwijać, mam taki trochę niedosyt bo chciałem być z 2 godz dłużej ale sie nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek , model będzie latał prosto jak wyreguluję stery wysokości, jeden jest na zero a drugi jest wychylony, i tego nie wytrymuję w czasie lotu, albo skoryguję to z poziomu radia (jak dojdę jak to zrobić ;) ) albo skręcę trochę cięgnem ster który jest wychylony bez potrzeby. i będzie latał tak jak dawniej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.