Skocz do zawartości

Jeti DS-12


RobertK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Przyszła wczoraj. Fajna, lekka. Duży przeskok z MX16 przerobionego na Jeti Duplex. Opanowanie podstawowych ustawień nie zajęło strasznie dużo czasu, wszystkie dodatki pewnie systematycznie będę rozgryzał. I tak najwięcej kanałów jakie wykorzystuję to 7 bo klapy mam na osobnych kanałach więc nie jest źle. 

Lekka, dobrze wyważona. Poręczna. Wyświetlacz ładnie widoczny w słońcu. Już miała zainstalowaną kartę SD 8GB. Myślałem, że będzie mi brakować sliderów pod palcami, ale dwa pokrętła proporcjonalne są też łatwo dostępne.

Jutro testy w praktyce - poustawiałem wstępnie modele, teraz muszę trymery jeszcze sprawdzić w locie.

A, dla nudzących się - jest Tetris, Snake, szachy i coś jeszcze :)

Ładowarka sieciowa w standardzie, do tego kabel Mini Usb. Aparaturę można ładować też przez niego, więc w ostateczności z samochodowej ładowarki telefonu albo coś można się podratować.

Muszę tylko jakiś case na nią ogarnąć, pulpit zaadaptować z mojego MX16 (na szerokość Jeti jest minimalnie szersza) i może jeszcze ochronne szkło na ekran. 

Ekran nie jest dotykowy, obsługa przyciskami pod nim, co trochę na początku myli, ale i tak większość funkcji robi się pokrętłem z dołu aparatury.

 

20200316_093940.jpg

20200316_093958.jpg

20200316_094004.jpg

20200316_094130.jpg

20200316_100412.jpg

20200316_144153.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na PW Marcinowi pisałem że se kupił taką jajecznice:D że aż razi w oczy.

No ale to co widzę to normalnie lał bym po łapach. Jeszcze nie polatał a już zepsuł i gmera w bebechach.;):)

 

PS

Fajna, fajna i na pewno będziesz mega zadowolony. Choć gustuje w innym systemie to doceniam Jeti, fajne nadajniki robią.

Tylko się tak zastanawiam, po chusteczkę haftowaną te snake, szachy itp. w nadajniku. W telefonie jeszcze OK ale w nadajniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiona w Nastik. 

Otwarta bo jakoś musiałem mode zmienić. Ale zmienia się b. prosto - nie przekłada się żadnych sprężyn tylko za pomocą małej metalowej zapadki blokuje się z jednej strony sprężynę i w taki sam sposób odblokowuje z drugiej.

A te gry? Bo ja wiem? Pewnie dlatego, że mogą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.