Skocz do zawartości

Evolution 10 ccm


BRoman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na tych stronach, których adresy podałem tylko kilka silników nadaje się do "wyczynu" wszystkie lotnicze, czy helikowe to normalne motorki do powszechnego użytkowania, bo żadna firma nie utrzyma się tylko z silników zawodniczych, choć jeden wyjątek jest (CMB), ale to jest wyjątek,który potwierdza regułę.

 

A u nas w Polsce pokutuje niesłuszna moim zdaniem teza, że modelarstwo ma być tanie.

 

A dlaczego?

Jak chcemy tanio, to depron, pianka i tanie elektryczki i akusiki . I OK

A jak chcemy się bawić "na porządnie" to nie płaczemy, tylko wywalamy kasę na to co w tej zabawie nas najbardziej zadowoli. I nie gadamy,  że drogo.

Bo Koledzy modelarze:Tanie  mięso to  psy jedzą.

A jak już chcemy najtaniej to idealnie zapasuje Mały Modelarz, Butapren nożyczki itp.

A.C.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latam na ASP od chyba 8lat i nigdy nie było z nimi problemów. Chodził mit ze małe ASP, poniżej .46 są kiepskie. No nie wiem. Mam .25 i jest moim ulubionym silnikiem, nigdy nie zawiódł a pali z palca. I do tego jest ekonomiczny. Tak samo był mit o kiepskich 4t. Moim pierwszym 4t byl ASP .61. Palił z palca i gasł kiedy ja chciałem. 

Dla mojego latania te silniki w zupełności wystarczają, szkoda że już nie są dostępne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Muszę wpisać sprostowanie do mojej wypowiedzi z 15 stycznia . 

Silniczki sprawują się dobrze , ale niestety powstał problem z dostępnością części , a zarazem serwisu , które wychwalałem . W dniu wczorajszym kontaktowałem się z serwisem , temat zszedł w kierunku Evo i niestety rozczarowanie . Producent silniczków Evolution zakończył produkcję , gorzej bo się całkowicie zawinął i dostępność części jest zerowa ( O ) :( . Pomoc techniczna oczywiście jest , ale niestety brak już jakichkolwiek części zamiennych . Obecnie nie ma informacji , by ktoś próbował pociągnąć dalej temat produkcji tych zabawek . Pozostaje nam używać i cieszyć się nimi do ich żywotności , a dalej zostaną dawcą , jeśli coś da się odzyskać .

Szkoda , bo zapowiadało się ciekawie z zastosowaniem ich w mniejszych modelach . 

Zapewne moje info pomoże w podejmowaniu decyzji o napędzie , raczej nie będzie to silnik Evo :( .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.