Skocz do zawartości

Kompedium wiedzy o lataniu programu IMAC .


MacFlyer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 5 miesięcy temu...

Witam, chciałem w tym poście uprzejmie donieść że mimo iż sezon zapowiadał się fatalnie, udało się  kilku pilotom z Polski wyjechać na zawody do Czech w liczbie 2 imprez. IMAC rośnie w sile, skupia coraz więcej ludzi, a kto spróbuje ten od razu się wciąga :) Pierwsze zawody zostały rozegrane w miejscowości  Holesov F3M IMAC, kolejne to już IMAC Jeti Cup w Modelpark Suche obok miejscowości Teplice. Jak wiadomo na zawodach atmosfera super, ludzie super, wymiana doświadczeń i nowe znajomość  to wartość bezcenna. Organizacja (bez szalu niestety )  i ocenianie, cóż tu już gorzej :D - trzeba jednak podkreślić, że cały czas się uczymy i z wyjazdu na wyjazd dostajemy lepsze oceny (nawet od sędziów z Polski :D  ) . Trening, trening i jeszcze raz trening.  Kolejne zawody na początku września również w Czechach. WAŻNA informacja jest taka, że prawdopodobnie odbędą się zawody również w Warszawie ( a dokładnie w Chrycynnie) w ostatni weekend września, czyli najłatwiejsza droga do zobaczenia o co w tym naprawdę chodzi dla ludzi którzy by zaczęli ale się trochę boją - naprawdę nie ma czego!

FOTKI 

 

https://www.facebook.com/RCmaciek

 

106785442_2686270391662269_3485710117148128546_o.thumb.jpg.6ca1cfb2555577325b5b59a4d177d18e.jpg

 

 

https://www.facebook.com/RCmaciek

 

116845015_2708817092740932_1475564004795266881_o.thumb.jpg.4c91649f257b0ba7af6e10eafc02d3e0.jpg

 

Pozdrawiam Maciek 

 

  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Wyłgałeś się z tematu aerodynamiki . Kilkanaście fotek i to co załatwia sprawę,

Nadal nie wiem dla czego model z profilem symetrycznym w locie plecowym opada.

Jak jesteś taki dobry to wytłumacz, pogadamy.Młodzi pytają a ja muszę im odpowiedzieć.

Taka tajemnica , ja wiem. Kuźwa budować tak ,ale latanie tylko spokojne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Cybuch napisał:

Wyłgałeś się z tematu aerodynamiki . Kilkanaście fotek i to co załatwia sprawę,

Nadal nie wiem dla czego model z profilem symetrycznym w locie plecowym opada.

Jak jesteś taki dobry to wytłumacz, pogadamy.Młodzi pytają a ja muszę im odpowiedzieć.

Taka tajemnica , ja wiem. Kuźwa budować tak ,ale latanie tylko spokojne.

pomyśl jak zmienia się kąt natarcia skrzydła (ja potrzebowałem 7 słów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.