Skocz do zawartości

Efektowny lot ANTONOWA


jarek996
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-felerne-maski-w-najwiekszym-samolocie-swiata/hj07ftn

 

?????    Do sadu Gazete zdazyli podac ???? 

 

 

  • Maski przeszły testy w Centralnym Instytucie Ochrony Pracy. Efekt? Okazało się, że nie spełniają norm FFP, określających stopień filtrowania zanieczyszczeń
  • Państwowy koncern KGHM, który zapłacił za maski, nie wie teraz, co z nimi począć
  • KGHM to kolejny polski nabywca sprzętu, który został oszukany przez chińskich dostawców
  • Wcześniej wadliwy sprzęt ochronny trafił m.in. do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • Wadliwe były także maski, które rząd kupił od trenera narciarstwa, który uczył ministra zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jarek996 napisał:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-felerne-maski-w-najwiekszym-samolocie-swiata/hj07ftn

 

?????    Do sadu Gazete zdazyli podac ???? 

 

 

  • Maski przeszły testy w Centralnym Instytucie Ochrony Pracy. Efekt? Okazało się, że nie spełniają norm FFP, określających stopień filtrowania zanieczyszczeń
  • Państwowy koncern KGHM, który zapłacił za maski, nie wie teraz, co z nimi począć
  • KGHM to kolejny polski nabywca sprzętu, który został oszukany przez chińskich dostawców
  • Wcześniej wadliwy sprzęt ochronny trafił m.in. do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
  • Wadliwe były także maski, które rząd kupił od trenera narciarstwa, który uczył ministra zdrowia

zaraz Cię wyczyszczą.....ciagniesz okrężna droga temat który zastał  zamknięty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lot Antonowa nie zostal zamkniety. On jest powiazany niejako z naszym forum .

Lot , latanie , lotnictwo , modelarstwo .......

Na ten przylot czekalo wielu milosnikow lotnictwa , a pewnie tez wielu modelarzy.

Lot sie udal , tylko z ladunkiem nie wyszlo ?

 

P.S. Jak wyczyszcza to trudno. Moj temat , moja strata ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jarek996 napisał:

Lot Antonowa nie zostal zamkniety. On jest powiazany niejako z naszym forum .

Lot , latanie , lotnictwo , modelarstwo .......

Na ten przylot czekalo wielu milosnikow lotnictwa , a pewnie tez wielu modelarzy.

Lot sie udal , tylko z ladunkiem nie wyszlo ?

lot nie został zamknięty ale  korona spadła z  wokandy  i o tym myslę......

ładunek tez wyszedł ale poszedł się je.......ć..

temat mieszkańców Kraju Środka i ich mentalności  juz był poruszany na Forum ale widocznie  nie wszyscy znaja to Forum , stąd też efekty

 

edit:

oj, tematu GieWu nie ciągnij bo to sliski temat, mający równiez swój "odprysk " w Szwecji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, d9Jacek napisał:

lot nie został zamknięty ale  korona spadła z  wokandy  i o tym myslę......

ładunek tez wyszedł ale poszedł się je.......ć..

temat mieszkańców Kraju Środka i ich mentalności  juz był poruszany na Forum ale widocznie  nie wszyscy znaja to Forum , stąd też efekty

 

Jacek ; powiedz po mesku : STRASZNIE DALISMY DUPY i JEST MI WSTYD ZA TYCH PARTACZY  ..........

Rozj.......li wsztstkie sluzby , wrzucili tam zuchow i harcerzy i takie sa teraz efekty. Takie zamowienie powinno byc PRZESWIETLONE sto szesnascie razy , albo Antonow powinien ladowac w nocy , zeby afera w razie czego nie wyszla ........

Rzad zamawia SNICKERSY , a GOWNO im przysylaja ?                Dla nich najwazniejsze , ze kolor sie zgadza ..........

 

Zdazyli Gazete do sadu podac  ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jarek996 napisał:

STRASZNIE DALISMY DUPY i JEST MI WSTYD ZA TYCH PARTACZY

zgoda, a czy się wstydzę nie... jest takie powiedzenie " szybko to się pchły łapie i dzieci robi ".... i nie jest zadnym usprawiedliwieniem to że  Chińczycy zrobili w trąbę jeszcze parę rządów/nacji , bo zrobili

Amerykanie też sie dali ubrać w wybuchajace respiratory

Rosjanie mówią " dowieraj no prawieraj" i tego zawsze należy sie trzymać...czy nigdy nikt Cię nie wyrolował  w Twoich zakupach modelarskich ?

ostatno dowiedziałem się ,że  naszego Kolegę forumowego  zrobili w wałka w straszny sposób..

 

edit:

żeby nie było, mnie też zrobili parę razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, d9Jacek napisał:

czy nigdy nikt Cię nie wyrolował  w Twoich zakupach modelarskich ?

 

Do dzisiaj NIKT !!!

Z Chin tylko kilka razy z Hobby King, ale ZAWSZE dostalem to co zamowilem.

14 minut temu, d9Jacek napisał:

zgoda, a czy się wstydzę

 

Jacek , MOZESZ sie za nieudacznikow wstydzic ! To chyba lepsze , jak nie wiedziec w tym NIC zlego ( lub TYLKO wine Chinczykow ) ......

 

Zapomniales juz jak prezes KGHiM straszyl , ze pokaze ceryfikaty i poda "macicieli" do sadu ?   Ciekaw jestem czy dostanie kopa w dupe i straci prace .....

Niestety mysle , ze wygra znow "kolesiostwo" i "rodzina na swoim" .

 

Co by jednak nie pisac , lot i ladowanie bylo MAJESTATYCZNE !              I ile pieknych zdjec sobie niektorzy na tle Antonowa porobili !!!!

 

W sumie dobrze ze przylecialo TYLKO 80 ton tego chlamu , a nie jak twierdzili na poczatku , ze 400 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jarek996 napisał:

 

Do dzisiaj NIKT !!!

Z Chin tylko kilka razy z Hobby King, ale ZAWSZE dostalem to co zamowilem.

 

Jacek , MOZESZ sie za nieudacznikow wstydzic ! To chyba lepsze , jak nie wiedziec w tym NIC zlego ( lub TYLKO wine Chinczykow ) ......

 

Zapomniales juz jak prezes KGHiM straszyl , ze pokaze ceryfikaty i poda "macicieli" do sadu ?   Ciekaw jestem czy dostanie kopa w dupe i straci prace .....

Niestety mysle , ze wygra znow "kolesiostwo" i "rodzina na swoim" .

 

Co by jednak nie pisac , lot i ladowanie bylo MAJESTATYCZNE !              I ile pieknych zdjec sobie niektorzy porobili !!!!

zaraz Cie opie....lę...znowu cytujesz mnie  opuszczając to co napisałem ....jak cytujesz to  cytuj dosłownie, bo inaczej jest to" manipulacja członkiem pod płaszczykiem."....  i to jest  cytat  z przemówienia tow.Wiesława

 

...[Do dzisiaj NIKT !!  ]... czyli wszystko przed Tobą ale zawsze możesz przyjmować przesyłkę nocą?? ( tak na wszelki wypadek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamiast SERWA , przyjdzie noca SERWETKA , po prostu wyrzuce , a jak sie rodzina zapyta po co drzwi w nocy otwieram i z kim rozmawiam , wmowie im , ze to byl tylko ich SEN  ?

48 minut temu, d9Jacek napisał:

edit:

oj, tematu GieWu nie ciągnij bo to sliski temat, mający równiez swój "odprysk " w Szwecji?

Ty powazny i inteligentny facet mieszasz rodzine w czyjes tam parszywe "rozgrywki" ?    Oj Jacek , tego sie nie spodziewalem .........

Chcialoby sie zacytowac "Czy wina syna jest , ze matka k.....a ??? "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jarek996 napisał:

 

  • Państwowy koncern KGHM, który zapłacił za maski, nie wie teraz, co z nimi począć
  • Wadliwe były także maski, które rząd kupił od trenera narciarstwa, który uczył ministra zdrowia

 

KGHM to nie wiem co zrobi, ale rząd kupując od polskiej firmy po prostu zareklamuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, dariuszj napisał:

KGHM to nie wiem co zrobi, ale rząd kupując od polskiej firmy po prostu zareklamuje ;)

 

Od SWOJEJ firmy ?

 

 

 

 

12 minut temu, a74BACK napisał:

Używam masek podczas sypania ekogroszku do zasobnika, mogę przyjąć kilkaset ?

 

Tak pyli , czy smierdzi ?   Nie mam doswiadczenia , bo mam pompe cieplna ( woda-woda  ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jakosci Chinskich produktow byl wielokrotnie poruszany na tym forum.  Sam pisalem o tym jak mojej firmie przyslali 500m wadliwych rur ale z dobrym certyfikatem.  Nie wiem dlaczego rzadacie zmiany kierownictwa jakis tam firm, jest to po prostu wina oszustow z Chin.  Nawet jesli wyslali by inspektorow do Chin to i tak Chinczycy albo sfalszowali by wyniki albo w ostaniej chwili podmienili by produkty.  Tak sie zdazylo w mojej firmi mimo, ze wyslalem inspektora do Chin. I nie byl to odosobniony wypadek.  Oszukuja takze sami siebie, czesto w TV pokazuja zawalajace sie pozornie bez powodu Chinskie budynki, mosty etc etc 

 

Wymaga to raczej ostrego postepowanie w stosunku do Chin,  

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej , przeciez po "wyladowaniu" towaru BYLY wszelkie certyfikaty ( tylko nie chcieli pokazac , jak zwykle zreszta )  !!!

Do sadu chcieli ze wszystkimi ktorzy juz wtedy podejrzewali  , ze to chlam ........

Gdyby to byla prywatna firma , to pal licho , bawia sie swoimi pieniedzmi .

 Po co te cyrki z uroczystymi ladowaniami , przemowieniami , zdjeciami ITP.   Klasyczna propaganda "sukcesu" .

W Polsce kazdy chodnik lub sciezke  musi otwierac jakis polityk z ksiedzem , musi byc taniec koparek i jakies festyny . To jest KU....A chore !!!

Droge sie otwiera i samochody zaczynaja po niej jezdzic ( tak jest w cywilizowanych krajach ) 

 

 Gdyby nie chcieli tym sobie "nabic" w sondazach , to bylaby to zwykla nieudana transakcja. Skonczyloby sie w sadzie ( moze i tak sie skonczy ) i tyle. 

A tutaj dziarskie : "MY dalismy rade sciagnac a ONI ( wpisz kogo chcesz ) nie dali rady , ZALATWILISMY ( oni NIE zalatwili ) , dostarczyl to NAJWIEKSZY samolot ( innym dostarczyly mniejsze ) .

 A tu Panie KLOPS !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, d9Jacek napisał:

mający równiez swój "odprysk " w Szwecji

 

1 godzinę temu, jarek996 napisał:

mieszasz rodzine w czyjes tam parszywe "rozgrywki"

rodzinę???? a czy ja coś pisałem o rodzinie ? NIE....wniosek nieuprawniony.( Twój).. ja napisałem  o "odprysku" w Szwecji

Nie ciągnę tematu, bo i po co...ale jezeli tak bardzo chcesz  to możemy i zobaczysz swoja nową Ojczyznę w bardzo niekorzystnym świetle...zastanów  się czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomnialem napisac, ze w Australii bylo dokladnie to samo, wadliwy sprzet z Chin, podobnie w paru innych krajach.  Co z tym zrobili nie wiem, nie moja sprawa.  Nie moge przejmowac sie wszystkim.  Bardziej mnie interesuje co sie dzieje na gieldach i jaki ma to wplyw na moje oszczednosci i emeryture ?.  A takze jak zrobic gondole w moim PZL 38 Wilk ?.

Edytowane przez Andrzej Klos
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Andrzej Klos napisał:

Zapomnialem napisac, ze w Australii bylo dokladnie to samo, wadliwy sprzet z Chin, podobnie w paru innych krajach. 

no tak, 

przedmioty zakupione w Chinach..." wartość napiszemy taka jaką sobie zyczysz, koszt wysyłki do Polski 0,50 $, certyfikat zgodnosci CE też napiszemy"

edit:

kupiłem na alledrogo  klej epo 5minutowy, deklarowana ilośc kleju 20g +20 g,  realnie po 2g kazdego składnika ( produkt chiński)...jednym słówem shit i sciema 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, d9Jacek napisał:

ale jezeli tak bardzo chcesz  to możemy i zobaczysz swoja nową Ojczyznę w bardzo niekorzystnym świetle...zastanów  się czy warto

Straszysz ???              Hahahaha ! 

Sorry , ale  mam gleboko w DUPIE wszelkie "ojczyzny".  Jestem obywatylem swiata , a mieszkam ( na razie ) tu gdzie mieszkam.

Smiesza mnie jakies patriotyzmy , dumne przynaleznosci do NARODU ( z wskazywaniem na jego "lepszosc" i "wyjatkowosc" ) i tego typu bzdury .

Zostawie to tym ktorzy NIE chcieli murzyna pobic na swoim marszu ? 

 

I na tym koncze temat Antonowa , bo Ty znow zamiast odpowiedziec na pytanie czy pozwali juz GW , piszesz mi tu jakies podteksty o bracie Michnika ( bo inaczej "odprysku" gazetowego nie moge zrozumiec ) i ruskie przyslowia. 

Wy , ludzie milujacy pewna opcje macie jakis niesamowity dar NIEODPOWIADANIA na zadane pytanie , tylko zawsze jakies uslizgi , kluczenia , zawsze tez musicie dodac jakies bzdury nie trzymajace sie tematu  ( tak jak Ty o "odprysku" ) i zawsze znajdziecie  winnego

( Chinczycy ) , ale NIGDY nie widzicie jacy Wy jestescie "doskonali" .

To jest w ogole dobry temat na rozprawe naukowa.

 

Przykre to , ale chyba wrzuce Cie na jakis czas , na liste IGNOROWANYCH , bo zrobiles sie meczacy i niesamowice PRZEWIDYWALNY

( co znaczy tez niestety NUDNY ). 

 

 

P.S. Nie musisz odpowiadac , bo juz tu nie wchodze ..

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jarek996 napisał:

Straszysz ???              Hahahaha ! 

Sorry , ale  mam gleboko w DUPIE wszelkie "ojczyzny".  Jestem obywatylem swiata , a mieszkam ( na razie ) tu gdzie mieszkam.

Smiesza mnie jakies patriotyzmy , dumne przynaleznosci do NARODU ( z wskazywaniem na jego "lepszosc" i "wyjatkowosc" ) i tego typu bzdury .

Zostawie to tym ktorzy NIE chcieli murzyna pobic na swoim marszu ? 

 

I na tym koncze temat Antonowa , bo Ty znow zamiast odpowiedziec na pytanie czy pozwali juz GW , piszesz mi tu jakies podteksty o bracie Michnika ( bo inaczej "odprysku" gazetowego nie moge zrozumiec ) i ruskie przyslowia. 

Wy , ludzie milujacy pewna opcje macie jakis niesamowity dar NIEODPOWIADANIA na zadane pytanie , tylko zawsze jakies uslizgi , kluczenia , zawsze tez musicie dodac jakies bzdury nie trzymajace sie tematu  ( tak jak Ty o "odprysku" ) i zawsze znajdziecie  winnego

( Chinczycy ) , ale NIGDY nie widzicie jacy Wy jestescie "doskonali" .

To jest w ogole dobry temat na rozprawe naukowa.

 

Przykre to , ale chyba wrzuce Cie na jakis czas , na liste IGNOROWANYCH , bo zrobiles sie meczacy i niesamowice PRZEWIDYWALNY

( co znaczy tez niestety NUDNY ). 

 

 

P.S. Nie musisz odpowiadac , bo juz tu nie wchodze ..

Żalisz się czy chwalisz?   nie wchodz

"piszesz mi tu jakies podteksty o bracie Michnika ( bo inaczej "odprysku" gazetowego nie moge zrozumiec ) i ruskie przyslowia. "...w mojej wypowiedzi nie ma ani jednego słowa  o bracie Michnika , więc standartowa manipulacja wypowiedziami innych...

"ruskie przyslowia " ??? a gdzie tu je masz  Obywatelu Świata jak sam się nazwałeś a nawet gdyby  były to co ? przeciez jesteś  światowcem  więc nie powinno Cię to razić.."Ruskie "  to takie pogardliwe określenie  tej nacji  więc skąd u Ciebie taka pogarda do innych narodów ??? Rosyjskie   Jarku, jeżeli już to rosyjskie ... Tak,  wiadomości o Polsce  czerpiesz  z GieWu , a przecież jeżeli tam  napiszą  , że u nas w Polsce Murzynów biją , to musi byc  prawda

jak dla mnie  EOT

 

ps. możeśz wrzucić , nie sądzę aby mnie to jakoś  zabolało

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.