Skocz do zawartości

XIII Międzynarodowy Piknik Modelarski w Raciborzu 12-13 Wrzesień


modelpiotrek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Piotrusiowi, całej ekipie Skrzydlatego Raciborza, super kolegom modelarzom, dziękuję za kolejną wspaniałą imprezę. Choć z początkowymi pertrurbacjami dotarłem w końcu na pinik. Polatałem trochę moim Bolkovem ? Świetna na huczna bitwa o Racibórz, świetne loty pokazowe kolegów. Szkoda rozbitych modeli Karasia, Spita, Miga... Ale uwierzcie mi ich piloci to prawdziwi maniacy modelarscy i świetni piloci. Szybko odbudują maszyny. Mam nadzieję że spotkamy się za rok !!!

5.jpg.834dbec09f940f9cf2e488de8be8c5b3.jpg

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje organizatorom tj. ekipie Skrzydlatego Raciborza za super spędzoną niedziele.

To nie pierwszy piknik u Was ale pierwszy spędzony aktywnie - przyjechałem z modelami.

Miło zobaczyć forumowe modele znane z zdjęć i filmów na żywo, pogadać z modelarzami - polecam.

 

Na tym pikniku pierwszy raz w życiu wziąłem udział w bitwie, niesamowite wrażenia.

Mój De Havilland Vampire z podkładów odciął przednią część kadłuba Hawker Hurricane - oba samoloty spadły ?

 

IMG-1517.jpg.957c49fb57f1198f97e3eefdf6ed6813.jpg

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
54 minuty temu, modelpiotrek napisał:

mało jest modelarzy którzy oglądają filmy z pikniku dłuższe niż 3min :)

Tak jest, może nawet nie dot. modelarzy a generalnie oglądających.

Jak mam ochotę to robię zwięzłą relację a osobno pojedyncze loty. Z modelarzami to jest tak, że mało kto nagrywa swoje loty i taki nagrany cały lot może być miłym gestem od kolegi.

Co do filmu, to nic nie przebije epickiego koszenia trawy ;) A poważnie, film robi robotę, doceniam masę czasu jaki musiałeś poświęcić na edycję.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.