Skocz do zawartości

REGULAMIN konkursu


samolocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ fundator nagrody wylosowanej dla Czarka (czarobest) od tygodnia nie odpisuje na moje maile wysłane na jego stronę internetową i równolegle na skrzynkę mailową naszego forum to postanowiłem losować jeszcze raz.

Wygraną jest ładowarka iMax B6A. Gratulacje Czarek!

 

 

obraz.thumb.png.0017ea3a629356d19aadeb37dc171122.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozliczenie nagród.

 

Witam Wszystkich serdecznie. Konkurs został zakończony, wypada więc rozliczyć się z ufundowanych nagród, które zostały pozyskane w następujący sposób:

 

- ufundowane przeze mnie

  • nagroda numer 2: używane w dobrym stanie Radio Graupner
  • nagroda numer 3: zestaw 2 nowych serw Power HD DSM-44
  • nagroda numer 4: zestaw nożyków OLFA

- ufundowane przez ofiarodawców - kolegów z naszego forum i pozostające u nich do momentu wylosowania nagrody przez zwycięzcę. Są to:

  • nagroda numer 5: zestaw profesjonalnych wierteł fm IRWIN
  • nagroda numer 6: zestaw do budowy modelu ESA samolotu Hellcat
  • nagroda numer 8: zestaw modelu z napędem gumowym.

- ufundowane przez ofiarodawców poprzez wpłacenie mi pieniędzy na nagrody i są to:

  • nagroda numer 1: ładowarka IMAX B6 A

- ufundowane przez ofiarodawców - kolegów z naszego forum i przesłane do mnie. Są to:

  • nagroda numer 7: nowy regulator do silników bezszczotkowych JES 08
  • nagroda numer 9: opaska SMART M4
  • nagroda numer 10: opaska SMART M4

 

Oprócz w/w nagród były tez nagrody tzw. uznaniowe, które miały być przyznane niezależnie, poza losowaniem,  gdyby któryś z wykonawców modeli ujął czymś ofiarodawcę nagrody.

Jak widać wg. poniższego rozliczenia u mnie na stanie znajdują się nagrody (pomijam tą wylosowaną dzisiaj):

 

  • nagroda numer 3: zestaw 2 nowych serw Power HD DSM-44 - jestem jej fundatorem, zastanowię się co z nią zrobić
  • nagroda numer 7: nowy regulator do silników bezszczotkowych JES 08 - 7 czerwca 2021 nagroda została odesłana do ofiarodawcy - ostatnie cyfry listu przewozowego Inpost -80463
  • nagroda numer 9: opaska SMART M4 - 6 czerwca 2021 zapytałem ofiarodawcy, co mam zrobić z nagrodą, czekam na odpowiedź. [edit 8 czerwca - nagroda zostaje i zostanie przyznana osobie, która będzie kontynuować i pierwsza zakończy relację budowy konkursowej]

 

obraz.thumb.png.b5dbe7fe340ea99ec65cba26a278c876.png

 

 

 

 

Dziękuję Wam wszystkim serdecznie za udział w konkursie, również wszystkim oglądającym relacje za zainteresowanie i doping ✌️.

Dziękuję również z całego serca ofiarodawcom nagród ❤️

 

Kto wie, do zobaczenia być może na następnym konkursie.

 

Pozdrawiam

Piotr

 

 

[edit]

 

Jeżeli Macie jakiekolwiek uwagi odnośnie organizacji konkursu, nagród, zasad ich losowania itp. to proszę o zgłaszanie ich w tym wątku.

Szczególnie chodzi mi o uwagi osób, które wystartowały, czyli bezpośrednio zainteresowanych.

 

Pamiętajcie, że każdy ofiarodawca nagrody, która nie została wylosowana ma jako jej właściciel pełne prawo do jej zadysponowania

począwszy od prawa do jej zwrotu (jeżeli mi ją przesłał) do prawa wręczenia jej komu chce.

 

Jeżeli ofiarodawca wylosowanej przez uczestnika konkursu nagrody uważa, iż została ona wylosowana nieuczciwie; dostanie zwrot poniesionych

i udokumentowanych kosztów ofiarowanej nagrody lub wpłaty na nią.

 

Reklamacje przyjmuję do 13 czerwca włącznie.

 

 

[edit 7 czerwca 14:03] nagroda numer 1: ładowarka IMAX B6 A została dzisiaj wysłana do zwycięzcy, Czarka (czarobest) - ostatnie cyfry listu przewozowego Inpost -931235

 

[edit: 16 czerwca 8:45] uwag nie zgłoszono w tym wątku po opublikowaniu mojej informacji odnośnie możliwości ich zgłaszania. Uznaję więc konkurs za oficjalnie zakończony i rozliczony. Tak jak już pisałem została u mnie ostatnia nagroda - opaska smart, która zostanie wręczona osobie, która ukończy zaczętą relację. Jeżeli tak się nie stanie, a czekał będę do końca wakacji to ustalę z ofiarodawcą co dalej. Gdybym się nie zglosił do ofiarodawcy to proszę go o kontakt na skrzynkę forum lub adres domowy. 

 

[edit: 15 października 9:14] nagroda nr 9: Opaska SMART 4 zostanie wysłana dzisiaj do Jakuna (horeszko14) za zakończenie relacji budowy - temat "Czas na pierwszą relację - B25 FT style po mojemu". Do nagrody dołączam od siebie dwa serwa TPMG90S. Nr list przewozowego Inpost:  XXXXXX217120616117543896

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wysłane Niedziela, godzina 21:49 wg. mojej skrzynki na forum. W razie czego podeślę zrzut ekranu.

Ale tak jak piszesz to drobiazg. Dziękuję za zaufanie.

To może zostawię dla kogoś kto jednak zdecyduje się dokończyć relację z budowy modelu (oprócz mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo porządnie zapakowana nagroda dotarła i do mnie, także jeszcze raz bardzo dziękuję tak za nią (na pewno się przyda :)) jak i za cały konkurs, dzięki któremu na pewno szybciej ukończyłem swój model, popatrzyłem na inne, oraz miałem nutkę emocji z czasem :). Liczę też, że reszta modeli zostanie dokończona wraz z dalszym ciągiem relacji. No i mam też nadzieje na kolejne konkursy (choć ja już raczej jako obserwator :))

 

20210608_170700.thumb.jpg.2e880344f44a717a0ff657bda198914c.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.