Skocz do zawartości

REGULAMIN konkursu


samolocik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.11.2020 o 18:14, robertus napisał:

Niniejszym funduję dodatkową nagrodę w kategorii samolot piankowy: zbudowany od podstaw z depronu, podkładów EPP i innych tego typu materiałów.

Zwycięzcę wybiorę na koniec drugiej tury w marcu pod warunkiem, że będzie z czego wybierać. Mam nadzieję, że przez dwie tury znajdą się w konkursie minimum trzy relacje w tej kategorii.

 

Nagrodą będzie naszywka na rzepie i kubek jak na zdjęciu poniżej.

image.png.1074a12692c0ec3620568b3c9ca5d2b0.png

Czekałem, czekałem i się nie doczekałem.

Z przedstawionych relacji depronowców tylko jedna zakończyła się oblotem (x29), druga wygląda jak prawie, prawie99% (Firefly), a trzecia gdzieś ugrzęzła w połowie (B25).

No cóż, może następnym razem.

Nie mniej, doceniam wkład @johnyP51 w konkurs. Kilka relacji naraz, no ale cóż, tylko jedną relację mogę brać pod uwagę, inaczej by było jakby sam ze sobą grał w konkursie. :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs oficjalnie się zakończył. Do tej pory została zakończona jedna relacja z budowy modelu oraz wylosowana jedna nagroda.

Aby zmotywować Kolegów do kontynuacji budowy swoich modeli ogłaszam, iż każda zakończona relacja budowy i oblatany model do dnia 31 maja 2021 włącznie weźmie udział w losowaniu nagrody.

Czyli, Masz otwartą relację budowy w dziale konkurs -> Kończysz budowę -> oblatujesz -> zgłaszasz mi ukończenie przez wiadomość prywatną -> losuję nagrodę z dostępnej puli nagród.

Proszę o nie zakładanie już nowych tematów z relacjami w dziale konkurs modelarski 2020/2021.

Nagrody nie wylosowane wrócą w pierwszym tygodniu czerwca do ofiarodawców, chyba że zadecydują inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Losowanie nagrody dla Jurka, nick nJerzy_R za pomyślne zakończenie relacji z budowy odbędzie się dzisiaj o 21:00

 

 

 

[edit]

Mamy wynik losowania. Nagroda to komplet 2 nowych serw PowerHD DSM44. GRATULACJE!

Zwycięzca jest proszony o kontakt poprzez wiadomość prywatną celem podania adresu wysyłki nagrody.

 

 

 

obraz.png.ba46afd6aa160fb286825b55ac61cd81.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze Piotrowi pisałem kiedyś, że nie dla nagród brałem udział w tym przedsięwzięciu.

Celem tego "zamieszania" było mieć "bat nad sobą", no bo to publicznie itd. itp. czyli motywacja by skończyć i wstydu sobie nie przynieść.

A skoro nie konkurs i nie nagrody...

2 godziny temu, samolocik napisał:

Zwycięzca jest proszony o kontakt poprzez wiadomość prywatną celem podania adresu wysyłki nagrody

Zrzekam się swojej nagrody i proszę o dołączenie do innej pozycji na liście albo zwrot do fundatora. Tu już decyzję podejmiecie sami.

 

 

Godzinę temu, Grzesiek napisał:

A gdzie się podziały nagrody nr.9 i 10 ?

Piotr, i sprawdź formułę. Wydaje się, że >>start<< nie powinien wchodzić w zakres losowanych pozycji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"start" nie jest losowany (tj. nie zdażyło się aby po przeliczeniu arkusza poprzez naciśnięcie wybranie funkcji przelicz klawiszem F9 kiedykolwiek został wylosowany)

 

"start" został dodany abym mógł wystartować losowanie od pozycji listy innej niż nagroda.

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości mogę powtórzyć losowanie, może uda się na żywo - przynajmniej dla kilku do kilkunastu osób poprzez aplikację Ms Teams lub podobną, chyba że dałoby się też przez transmisję na  żywo przez youtube. Ale to musiałbym sprawdzić, ponieważ nigdy nie korzystałem. Istnieje też możliwość przekazania procedury losowania innej wskazanej osobie, jeżeli się zgodzi.

 

Czekam do końca dnia na decyzję Jurka o odbiorze/rezygnacji z nagrody/powtórzeniu losowania w wybranej formie.

 

Nie chciałbym aby cokolwiek zostało tutaj odebrane jako kombinacja/zła wola itp.

 

 

[edit]  Jurek zrezygnował z odbioru nagrody czym podtrzymał swoje wcześniejsze, skierowane do mnie słowa iż nie startuje dla nagrody.

 

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2021 o 16:50, samolocik napisał:

Konkurs oficjalnie się zakończył. Do tej pory została zakończona jedna relacja z budowy modelu oraz wylosowana jedna nagroda.

Aby zmotywować Kolegów do kontynuacji budowy swoich modeli ogłaszam, iż każda zakończona relacja budowy i oblatany model do dnia 31 maja 2021 włącznie weźmie udział w losowaniu nagrody.

Czyli, Masz otwartą relację budowy w dziale konkurs -> Kończysz budowę -> oblatujesz -> zgłaszasz mi ukończenie przez wiadomość prywatną -> losuję nagrodę z dostępnej puli nagród.

Proszę o nie zakładanie już nowych tematów z relacjami w dziale konkurs modelarski 2020/2021.

Nagrody nie wylosowane wrócą w pierwszym tygodniu czerwca do ofiarodawców, chyba że zadecydują inaczej.

 

 

 

Dla przypomnienia jak wyżej. Niewykorzystane nagrody w formie rzeczowej i pieniężnej zostaną odesłane tak szybko jak uda mi się otrzymać adres zwrotny wysyłki poczynając od 1 czerwca. Zwrócę również uśredniony koszt wysyłki nagrody do mnie, aby ofiarodawca mógł ew. wysłać nagrodę komuś na następny konkurs, jeżeli będzie zorganizowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRATULACJE !!! wygranej dla kol. Krzyśka (songo78) w postaci opaski SMART M4.

Zwycięzca proszony jest o informacje na PW, czy mam wysłać nagrodę, czy też odbierze ją w modelarni stowarzyszenia modelarskiego Aircombat Kraków.

Ze swojej strony, ponieważ mam taka możliwość dokładam do wylosowanej nagrody jedną z nagród ufundowanych przeze mnie; a którą zobaczymy 1 czerwca - po zakończeniu konkursu.

 

 

 

obraz.thumb.png.d844ebf0eae1ad20ad9dc85d5dde6e44.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs się zakończył. Napiszę podsumowanie w wolnej chwili.

 

Dla Krzyśka (songo78) do wygranej opaski SMART M4 przeznaczam dodatkową nagrodę przeze mnie ufundowaną "nagroda numer 4: zestaw nożyków OLFA: AK-1, AK-4, XA-1 oraz zestaw ostrzy KB4-R/5" która z pewnością pomoże w budowie nowych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.