Skocz do zawartości

Relacja z budowy modelu Motolotni roz. 180cm


meloow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Oj Kamil Kamil taką "motolotnię" to już nie jeden z nas widział . To jest zabawka dla dzieci , my tu rozmawiamy o sprzęcie z prawdziwego zdarzenia. Tego nie da się przerobic bo to się do niczego nie nadaje. Marcin robi sprzęcik profesjonalnie odzwierciedla prawdziwą motolotnię i bardzo dobrze mu idzie jak na razie. :) Panowie jak macie jakieś wiadomości albo zdjęcia z budowy modelu prawdziwej motolotni to przesyłajcie a nie zabawki dla dzieci.

 

Pozdrawiam

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dawno tutaj nic nie pisałem, ale prace idą powoli to przodu.

 

Przez ostatnie kilka dni pracuje na skrzydłem dziś zamówiłem 4m2 materiału RIPSTOP na pokrycie. Konstrukcja skrzydła jest tak pomyślana ze istnieje możliowść złożenia skrzydła do transportu. Przedstawiam kilka fotek z prac nad skrzydłem.

 

 

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku pracy juz pozostało niewiele przy modelu. Trosze brak mi czasu ale zawsze jakaś godzina dziennie jest poświęcona na dłubanie i przez to budowa sie przedłurza ale do miesiąca powinienem skończyć model. Co do filmu z oblotu to napewno coś będzie.

 

jedynie co mnie martwi to, to że nie jestem krawcem a poszycie trzeba porządnie poszyc na maszynie :D tak więc chyba skorzystam z usłg zawodowej krawcowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś rano przyszła paczuszka z materiałem RIPSTOP :) a po pracy zabrałem się za wykroje.

w tle ta biała kartka to plany które musiałem przeskalować bo były 1:2

 

25.jpg

 

a po godzinie pracy juz były gotowe.

dla porówniania pod skrzydłem jest miarka 80cm :rotfl:

 

26.jpg

 

Być może jutro wybiorę się za tym całym majdanem do krawcowej aby ocenić realne szanse na szybkie i porządne wykonanie poszycia.

 

jak widać kolorki będą dwa biały i pomarańcz ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.