Skocz do zawartości

Relacja z budowy modelu Motolotni roz. 180cm


meloow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Paweł wiem wiem co co chodzi ..... :D liczyłem ze Kamil się wykaże :devil:

 

 

dzis przyszła kolej na wstepną przymiarke serw i pakietu.

 

14.jpg

 

skłon silnika (w góre.)

15.jpg

 

 

waga tego na widać na foto 760g jak dojdzie półka na serwo, odbiornik 10g, serwo gazu 9g

 

to mamy ok. 800g wagi wózka. Tak więc na skrydzło pozostaje 500g. Waga samych rurek na skrzydło 350g

 

wygląga na to ze z wagą będzie na styk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ale zasuwasz z robotą, jednak L-4 się przydało :devil: może za tydzień jakiś oblocik?

 

 

Nie ma szans abym ją zrobił w tydzień chciaż pracy jest nie za dużo to aktualnie brak funduszy na kilka rzeczy. Do miesiąca powinna być gotowa.

 

Ale ładna :P (zazdrośnik).Czym planujesz okryć skrzydło i na jaki kolor?

 

skrzydło pokryje albo ortalionem albo taki specjalny materiał na latawce RIPSTOP

http://www.allegro.pl/item535601462_ripstop_material_na_wlasnego_latawca_kite.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedstawiam efekt weekendowej parcy (jeszcze się nie skończył)

 

instalacja paliwowa

ramie do sterowania

 

 

i przydało sie smigło z DA (wiem wiem jest za duże, ale to tylko przymiarka do trzy-łopatowego)

)

16.jpg

17.jpg

 

 

całość musiałem poskładać w przedpokoju gdyż już nie chce się mieścić w mini modelarni :lol2:

 

18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku z co rozumiesz przez pojęcie szerszy ? Belka ma 20mm szerokości. Co do długości to i tak trochę dołozyłem 4cm w stosunku co do planów :wink:

 

 

Treaz juz wiem dlaczego mało kto robi takie modele !!! Największy problem to zrobić sterowanie (mechanika + serwa) niezelażne z dwóch kierunkach na jednej współosi. Ja postaram się zastować mikser mechaniczy coś ala motylasty z jego strony ! Niestety innego rozwiązania jeszcze nie wymyśliem ale nadal kombinuje .... :idea:. Oryginalne sterowanie jakoś mi nie pasuje a zresztą ciężko wywniskować z palnów czy opisu jak to ma niby działać (niestety nie sprecham po niemiecku).

 

 

ok koniec relacji biorę się za robie skrzydełka. Zastanawiam się jaką użyć linke stalową 1mm czy 0,45mm :) ale chyba lepsza będzie ta 0,45mm (taka do robiena biżuteri)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.